xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  27 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Witam chciałbym sobie złożyć bądz kupić komputer 1000 zł jakieś propozycje wasze :)????

OjBoSieZakochasz
Posty: 73 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
OjBoSieZakochasz
  27 sierpnia 2012

Za 1000zł do np. gier się nie opłaca, bo za ten fundusz złozysz coś z grafą integrą. Minimum 1500zł:
AMD: CPU:AMD Athlon II X3 450 AM3 BOX-239zł,
RAM: Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9 -79zł,
MOBO:Asrock 970 Pro3-259zł,
GPU: Vertex3D ATI Radeon HD4850 1GB DDR5/256bit-273zł,
HDD:Seagate 500GB SATA3-263zł,
PSU: Thermaltake Litepower 500W -179zł,
Napęd: Asus nagrywarka DVD DRW-24B5ST -73zł, C
ASE:CoolerMaster Elite 311 -131zł,
Razem:1488zł

Miłość prawdziwa zaczyna się wówczas, gdy niczego w zamian nie oczekujesz.
xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  27 sierpnia 2012

no komp za 1500 zł przyznam dobry :) i chyba do takiego się będe przymierzał :)

denaturat
denaturat
  27 sierpnia 2012

dobrze ze nie gram bo bym zbankrutowal

denaturat
denaturat
  27 sierpnia 2012

a co do postu djkamil09061991
chyba nie da sie polecic wiekszego syfu jak ASRock. Niby to Asus ale jednak wole markowego Asusa a nie jego klony. Na Asusie sie nie zawiodlem. Stary ASUS TXP4 od wielu lat napedza jeden z glownych serwerow w mojej sieci i nie wroze mu szybkiego konca kariery za to Asrockow wywalilem juz klikanascie.

DubFire
Posty: 1829 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
DubFire
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Za 1000zł do np. gier się nie opłaca,

Bo do gier to są konsole.


Złóż sobie z jakiś używanych części za kilkaset dukatów, a za resztę kup konsolę jak chcesz grać i wszystko. Byłem zagorzałym pctowcem ale kiedy kupiłem konsole przejżałem, zero problemów z chodliwościa gier, max detale które uzyskałbym na maszynce za 3000 zł...
Długie noce, krótkie dni
Mało snu, muzyka i głośniki
Dj, adapter, studio, przedziały dusznych pociągów
300 dni w trasie, 65 dni w domu...
Leszno DJ's Team

http://www.4clu
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  28 sierpnia 2012

o chłodzeniu nie zapomnij przy takim sprzęcie

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  29 sierpnia 2012
DubFire
DubFire: max detale które uzyskałbym na maszynce za 3000 zł...

rozdziałka fhd, teselacja, dowód różnicy między konsolą a pc widać po battlefield 3:)
poza tym czy konsola jest taka tania... na gry konsolowe wydasz więcej niż pc.
DubFire
Posty: 1829 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
DubFire
  29 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: rozdziałka fhd, teselacja, dowód różnicy między konsolą a pc widać po battlefield 3:)


Oczywiście że się z tym zgodzę kolego, ale wydać ze 3 koła lub więcej na komputer do grania to troszkę przesada, zgodzę się również z tym, że gry są droższe, ale hmmm w komputerze podzespoły trzeba wymieniać dość często żeby odpalać najnowsze tytuły a konsole jednak starczą na wiele dłuższy czas. Wiadomo kwestia gustu, ja wyraziłem tylko swój punk widzenia kolego, mając konsole oszczędzam pieniądze i nerwy, ale nie dla każdego to dobre rozwiązanie :)
Długie noce, krótkie dni
Mało snu, muzyka i głośniki
Dj, adapter, studio, przedziały dusznych pociągów
300 dni w trasie, 65 dni w domu...
Leszno DJ's Team

http://www.4clu
shingam
shingam
  29 sierpnia 2012

Trudno poszukać zestawu PC na allegro? d83ddc7d

Hoshiko
Hoshiko
  29 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze ze nie gram bo bym zbankrutowal

me too d83ddc4d
SzymonPYr1
SzymonPYr1
  4 września 2012

na allegro sie nie oplaca
ja bym wzial z intelem bardziej wydajny

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  5 września 2012
DubFire
DubFire: Oczywiście że się z tym zgodzę kolego, ale wydać ze 3 koła lub więcej na komputer do grania to troszkę przesada

serio? kupuj nowe gry na pc i konsole, po 2 latach z różnicy można spokojnie kupić całkiem niezłą grafę. pomijając to jakie gry się pojawiają na pc i konsolach to milej się gra w te z lepszą grafiką. konsola gdy wyszła też kosztowała gruby pieniądz:)
Poza tym 3k dla kogoś kto zarabia na siebie to nie jest tak dużo.
DubFire
DubFire: trzeba wymieniać dość często żeby odpalać najnowsze tytuły

Da ryly? chyba zeby pograć na full detalach a i to chodzi o grafikę, procesory wolno się starzeją a i między grafikami nie ma już takich skoków wydajnościowych, zeby odpalić większość nowych gier wystarcza stara wysłużona 8800gt - a bodaj w konsolach siedzą grafiki właśnie tej klasy:)
DubFire
DubFire: Wiadomo kwestia gustu, ja wyraziłem tylko swój punk widzenia kolego, mając konsole oszczędzam pieniądze i nerwy, ale nie dla każdego to dobre rozwiązanie :)

A ja śmiem twierdzić ze się mylisz. kup konsole kup pady, potrzebujesz jeszcze telewizor z niskim input lagiem, kup rocznie 10 nowych produkcji a teraz wydaj na kompa monitor mychę resztę, i teraz kup 10 gier nowych w ciągu roku. po 2 latach spokojnie za róznice w cenie możesz kupić nową grafikę:). Różnice? inna oferta gier vs różnica w jakości graficznej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno poszukać zestawu PC na allegro?

płyta noname, dysk noname, grafika z okrojonym gddr i szyną 64bit, i zasilacz noname. Tak allegro to świetny wybór.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.