MichaU
MichaU
  25 sierpnia 2012 (pierwszy post)

witam, mam pytanie. potrzebuje podlaczyc w/w sprzet bezprzewodowo. kablowe rozwiazanie nie wchodzi w gre. nie wiem jak sie za to zabrac. prosze o jakies pomysly i porady jaki sprzet ewentualnie kupic

RaDiK88
RaDiK88
  25 sierpnia 2012

Kiedys czytalem o wifihdmi ale jak sie konkretnie to nazywalo nie wiem a tym bardziej czy jest to dostępne na wolnym rynku musisz googlowac

NicZaFriko
NicZaFriko
  25 sierpnia 2012

Jedynie jeśli masz TV z obsługą bezprzedowoego DLNA ;] wtedy możesz sie podłączyć z komórki czy laptopa i oglądać na TV to co na lapku innego sposobu nie ma.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/DLNA-4124.html

NicZaFriko
NicZaFriko
  25 sierpnia 2012

Tutaj jest akurat ze serwerm jest komp a klientem PS3, ale równie dobrze klientem może byc TV.
o Transmiterach HDMI WI Fi czytałem , ale po sprawdzeniu kwoty w wysokości około 700$ za sprzęt podziękowałem. Nie wiem czy jest to dostepne na Polskim rynku , narazie za droga i za mało rozpowszechniona metoda.

denaturat
denaturat
  26 sierpnia 2012

szajsbox 2.0 zte od tpsa od czasu ich fuzji z orange ma dlna z tego co wiem.osobiscie nie uzywam bo nie mam szajsboxa ale szwagier jest na to skazany dopoki w jego regionie nie postawie nadajnika co niedlugo juz nastapi...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.