xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  22 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Posiadam D-link DWL-G122, zainstalowalem sterowniki wszystko pieknie chodzi tylko jeden problem a mianowicie: Jak zrobic aby on z mojego stacjonarnego komputera WYSYŁAŁ internet poprzez wi-fi do netbooka? Poniewaz Wyskakuje mi ikonka jakby tylko on mógł odbierac internet poprzez wifi, natomiast pani w sklepie powiedziała ze on może rozsyłac neta...

Sprawa na wczoraj że tak powiem :)

Pozdrawiam :piwo:

znajduch
znajduch
znajduch
  22 sierpnia 2012

Poza tym, prościej będzie kupić router. W przeciwnym razie aby mieć internet na laptopie i tak będziesz musiała włączyć stacjonarkę ;)

denaturat
denaturat
  22 sierpnia 2012

znajduch prawi zacnie. Jakiego masz dostawce neta? udziel wiecej informacji a cos polecimy odnosnie routera. Rozwiazanie z routerem lepsze mniej pradozerne i praktycznie bezglosne. Jesli chcesz pisz do mnie PW to przez gg pomoge skonfigurowac czy to router czy obecne rozwiazanie z kompem jako routerem

xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  22 sierpnia 2012

Panowie, internet posiadam Radiowy (nasz lokalny dostawca) a Router też mam lecz zasilacz padł dlatego musiałem coś z D-linkiem pokombinowac na szybko ;)

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  23 sierpnia 2012

kup sobie ruter firmy PENTAGRAM,nie przegrzewa sie,nie rozlacza. git sprzet. mozesz nawet uzywanego kupic bo te sprzety trzymaja kilkanascie lat.

denaturat
denaturat
  24 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kup sobie ruter firmy PENTAGRAM,nie przegrzewa sie,nie rozlacza. git sprzet. mozesz nawet uzywanego kupic bo te sprzety trzymaja kilkanascie lat.

ile Ci placa za reklame tego sprzetu?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.