wasabiii91
wasabiii91
  8 sierpnia 2012 (pierwszy post)

witam
kupilem router tp-link tl-wr841n i chcialem go dzisiaj zainstalowac bezprzewodowo ale nie powiodlo sie
moje pytanie jest taki czy instalacje tego routera trzeba przeprowadzic na kablu czy da sie go zainstalowac przez wifi
mam antene asmax usb715n i poprzednio instalowalem neostrade bezprzewodowo

denaturat
denaturat
  9 sierpnia 2012

jaki dokladnie problem napotykasz przy instalacji przez wifi? w ogóle co to za jakas nowa moda z konfiguracja routerow po wifi? konfigurujemy przez kabel a korzystamy po wifi. To bardziej zgodne z kanonami sztuki oraz zdrowym rozsadkiem.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  9 sierpnia 2012

denaturat dobrze gada. poza tym tp-link? mam tylko nadzieje,ze trafiles na sprawny model bo w tp to co drugi ruter sie przegrzewa. jesli brales net w tp to tez wspolczuje bo lagi jak sku.
Juz lepiej bylo brac pentagrama-to jest sprzet.

denaturat
denaturat
  9 sierpnia 2012

nie przesadzajmy. u mnie siec osiedlowa zasuwa na tp-linkach co prawda z wyzszej polki ale to zawsze tp-link, przewala sporo ruchu bo w sieci dziala zarowno szybki dostep do internetu jak i usluga IPTV i maly fileserver. Z tego co wiem nie bylo wiekszych problemow z opoznieniami czy zapychaniem sieci. Oczywiscie kluczem do sukcesu jest odpowiednia konfiguracja wszystkich urzadzen pracujacych w sieci lacznie z dobrej jakosci okablowaniem. Niektore Tp-linki sa nawet "za dobre" do zastosowan domowych. Nie jestem fanboyem tp-linka bo wiem ze jak wszedzie zdarzaja sie felerne sztuki ktore razem z pudelkiem powinny isc od razu na surowce wtorne.

denaturat
denaturat
  9 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli brales net w tp to tez wspolczuje bo lagi jak sku.

niestety to fakt. net po dwoch zylach to niezbyt dobry pomysl. dwie zyly to moga byc co najwyzej do przesylania glosu i to w niskim probkowaniu. Do neta to albo fiber albo skretka albo radio w ostatecznosci koncentryk (ale tylko i wylacznie dobrej jakosci).
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  10 sierpnia 2012

jak mieszka na osiedlu to zdarzaja sie byc dobrzy dostawcy z miejscowych punktow,jezeli jest z tym problem to zdecydowanie polecam netię chociaz cos jakis haczyk tkwi w kosztach bowiem podwyzszaja rachunki czy cos wiec lepiej czytac umowy do konca, vectry nie sprawdzalem ale pakiet tv jak najbardziej ok

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.