Flowing
Flowing
  1 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Witam mam duży problem z lapkiem, otóż gdy go otwieram i włączam zaczyna dośc częstotliwie migotać ekran, pionowe i poziome kreski w wersji "techno" tak, że można delirki dostać. Miga tak co jakiś czas po 2-3 sekundy, gdy włączam jakąkolwiek gre przestaje. Jestem świeżo po formacie. Jakieś pomysły?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  1 sierpnia 2012

Sterowniki? Obluzowany/uszkodzony kabel do matrycy?

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 sierpnia 2012
Flowing
Flowing: Obluzowany/uszkodzony kabel do matrycy?


Naaa 10000% poszła taśma albo obluzowała.
U mojego brata to samo było przy otwieraniu krzaki na ekranie , ale rozebrał i wypięta z jedne stronie była taśma i po sprawie ;]
Scrat
Scrat
  1 sierpnia 2012

Masz chyba problem z matryca. Do serwisu daj : ) albo jak sam umiesz zmienic matryce to sie obejdzie bez.

denaturat
denaturat
  1 sierpnia 2012

ekran czy jego podswietlenie? Jesli ekran to tasma/zlacze tasmy jesli podswietlenie obstawiam inverter

Flowing
Flowing
  1 sierpnia 2012

Cały obraz, można to porównać do "mrówek" na tv tylko, że zamiast kropeczek jest w ciul kresek. Jest jakiś sposób do dostania się do taśmy łączącej matrycę z resztą sprzętu bez rozbierania lapka na części pierwsze?

NicZaFriko
NicZaFriko
  2 sierpnia 2012
Flowing
Flowing: jakiś sposób do dostania się do taśmy łączącej matrycę z resztą sprzętu bez rozbierania lapka na części pierwsze?


Jest jakiś sposób na dostanie sie do piersi bez zdejmowania stanika ?
Flowing
Flowing
  2 sierpnia 2012

Zgrywasz się czy dowcipkujesz? Jasne, że jest sposób. A do tematu.. Boję się go całkiem rozkręcać z obawy, że nie uda mi się tego odtworzyć :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  2 sierpnia 2012

Dowcip ;]

Flowing
Flowing: Boję się go całkiem rozkręcać z obawy, że nie uda mi się tego odtworzyć :D


Mówią oddaj do serwisu , spierniczysz coś i bedziesz miał do siebie pretensje tylko , a lepiej troche wydać niz potem wyrzucic na złom lapka . Wymiana tego to nie bedzie fortuna az taka ;]
Flowing
Flowing
  2 sierpnia 2012

Serwisom też czasem śrubki zostają =) w każdym razie jeżeli to tylko obluzowane gniazdo to spoko.

denaturat
denaturat
  2 sierpnia 2012

do gornej czesci laptopa (matryca, inwerter, anteny bluetooth i wifi) mozna dostac sie rozkrecajac jedynie srubki pokrywy matrycy. masz 50% ze jest zluzowana wtyczka gorna na co jednak bym nie liczyl gdyz jest zabezpieczona z reguly specjalna tasma ktora ma zapobiec jej obluzowaniu. Bardziej stawialbym na fizyczne uszkodzenie tasmy co zdarza sie dosc czesto

shingam
shingam
  2 sierpnia 2012

orientujesz się w średnim koszcie naprawy takiego mankamentu?

shingam
shingam
  3 sierpnia 2012

Udało mi się to samemu naprawić (jednak to obluzowana tasiemka) , ale wasze wskazówki okazały się niezbędne, dla wszystkich :piwo: dzięki, temat można zamknąć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.