| Fotka.com
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  8 July 2012 (pierwszy post)

Witam, jak w temacie, posiadam telefon NOKIA E7 i teraz moje pytanie, czy jest mozliwość wykorzystywać go jako kamerę internetową????

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 July 2012

z symbianami to nie wiem. na androidzie mozna.

Pi0tr
Pi0tr
  8 July 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z symbianami to nie wiem. na androidzie mozna.


A wiesz jaka apka na to pozwala na andku ?
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 July 2012

nie wiem,wy*ebalem firmowego androida 2.3 i zainstalowalem 4.0 i po prostu jest taka opcja videocam,gdy uruchomię to w telefonie to automatycznie wykrywa ją komputer. ale jakość mizerna nie polecam. do videorozmów może być ale przez skype czy coś to jest porażka.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
whitestok
whitestok
  9 July 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

kiedyś miałem jakąś aplikację na Siemensa SX1 i mogłem używać go jako kamerki internetowej, jakość była całkiem spoko :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem,wy*ebalem firmowego androida 2.3 i zainstalowalem 4.0 i po prostu jest taka opcja videocam,gdy uruchomię to w telefonie to automatycznie wykrywa ją komputer. ale jakość mizerna nie polecam. do videorozmów może być ale przez skype czy coś to jest porażka.

jeśli chodzi o jakość to wszystko zalezy od telefonu i od szybkości internetu...skype sam dostosowuje jakość obrazu do prędkości internetu obu osób rozmawiających ze sobą w danym momencie.
Scrat
Scrat
  10 July 2012

zainstaluj aplikację USB webcam na telefonie i na komputerze . http://androidflip.com/how-to-use-android-webcam-pc-usb-wireless/ . na tym linku opisane są 2 sposoby na to by zamienić tel w webcam. ja zastosowalem drugą metodę i działa dobrze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.