evol88
Posty: 10 (po ~212 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
evol88
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Witam serdecznie pytanko takie mam.
Nie wiem czy nazwać to okazją ale kusi mnie zakup właśnie tego laptopa.
coś więcej o nim:

Konto usunięte
Konto usunięte: Procesor (producent): Intel Procesor (rodzaj): Core i5-2450M Procesor (taktowanie): 1,8 GHz Procesor (pamięć cache): 3 MB Matryca (przekątna): 17.3 cale Matryca (rozdzielczość): 1600 x 900 pikseli Matryca (opis): LED Pamięć zainstalowana (pojemność): 8 GB Pamięć (max. pojemność): 8 GB Pamięć (technologia): DDR3-SDRAM, 1333 MHz Dysk twardy (pojemność): 500 GB Dysk twardy (interfejs): SATA Dysk twardy (prędkość): 5400 obr./min. Napęd optyczny (typ): Super-Multi DVD Karta graficzna (producent): nVidia® Karta graficzna (model): GeForce® 610M Karta graficzna (pamięć): 1 GB Karta dźwiękowa: HD Audio Wbudowany mikrofon: Tak Karta sieciowa przewodowa: 10, 100, 1000 Mbit / s Karta sieciowa bezprzewodowa: 802.11b/g/n HDMI: Tak VGA (RGB): Tak Wejście mikrofonu: Tak Czytnik kart pamięci: Memory Stick (MS), MMC, MS PRO, SD USB 2.0: 4 szt System operacyjny: Brak Wbudowana kamera: Tak, 0,3 Mpix Urządzenie wskazujące: Touchpad Akumulator (technologia): 6-komorowa, litowo-jonowa Wymiary (wysokość): 35/37,4 mm Wymiary (szerokość): 420 mm Wymiary (głębokość): 281 mm Waga: 3.1 kg Gwarancja: 24 mies


Heh dopiero jak zacząłem tu pisać to zauważyłem że nie ma systemu ale to nic.

co o tym sądzicie ? Cena 2 499 zł
shinu
shinu
  7 lipca 2012

kamerka, grafika, dysk porazaka. ram mocno przestarzały, cos mi sie wydaje ze placisz tylko za te i5

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 lipca 2012

są lepsze za tą cenę i bardziej wydajniejsze. rzuć okiem na toshibę lub hp.

evol88
Posty: 10 (po ~212 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
evol88
  8 lipca 2012

Witam i dzięki za opinie.
Znalazłem dwa produkty i teraz wybrać zostało mi tylko jeden
co lepsze ?
Asus X73SJ-TY077V W7HP
czy
Samsung NP300E7A-S03PL W7HP
Dane Asusa : http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-x73sj-ty077v-w7hp.bhtml#opis

Dane Samsunga http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np300e7a-s03pl-w7hp.bhtml?from=skapiec#opis
Troszkę zależy mi na czasie do jutro już muszę coś kupić.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 lipca 2012

Będziesz na tym grał czy do czego ma być ten komp? i max cena do ilu. sam coś znajdę. W euro ceny zawyżone zazwyczaj są. Na necie kupujesz z dużym zyskiem

Konto usunięte
Konto usunięte: toshibę
ostatnio ma kilka lepszych modeli
Konto usunięte
Konto usunięte: lub hp.
bywają grzejnikami
Konto usunięte
Konto usunięte: dysk porazaka.
w jakim sensie?
Konto usunięte
Konto usunięte: ram mocno przestarzały,
w czym 8gb nie wiem jak wykorzystać a jak się nie bawi w zaawansowane programy, a róznice w mhz nic nie dają:)
evol88
Posty: 10 (po ~212 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
evol88
  15 lipca 2012

Pomoc była i tak wybrałem całkiem co innego :) chodzi elegancko Auto-Cad śmiga dobrze
Sony Vaio VPCEJ3M1E/B 8GB W7HP

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.