Kranjcar
Kranjcar
  6 lipca 2012 (pierwszy post)

Słyszeliście o tym, że ostatnio co czwarta firma w Polsce poszukuje informatyków? Jak byście widzieli się w roli takiego komputerowca, który skręca komputery, naprawia, testuje? Praca w serwisie komputerowym to czysta przyjemność :)

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  6 lipca 2012

kumpel pracuje w takim serwisie w sieci alltech i chwali sobie , moze nie duza kasa ale 2 pensja z dorabiania na boku.
dostep do nowych podzespolow itd itp

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Blue
Blue
  7 lipca 2012

Gdybym miał tytuł technika informatyki, to pewnie takbym zarabiał.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  8 lipca 2012
Blue
Blue: Gdybym miał tytuł technika informatyki

Ja mam ów tytuł..i nigdy nie spodziewałm się, że los rzuci mnie na coś zupełnie innego, jeśli o pracę chodzi ;) W serwisach niewiele się zarabia..no chyba, ze w serwisach, gdzie wykonuje się profesjonalne naprawy typu wymiana, przelutowywanie układów BGA/SMD, itp. a tutaj sam tytuł ma niewielkie znaczenie..bardziej znajomość z dziedziny elektroniki, sprzętu komputerowego, sprawne i opanowane rączki;)
Blue
Blue
  9 lipca 2012

Zlożyłem CV do 2-óch serwisów/sklepów. W każdym powiedziano mi, że bez skończonych studiów/technikum informatycznego nie mam szans na posade.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 lipca 2012
Blue
Blue: Zlożyłem CV do 2-óch serwisów/sklepów. W każdym powiedziano mi, że bez skończonych studiów/technikum informatycznego nie mam szans na posade.
2letnie studium policealne? zawsze można próbować...
Blue
Blue
  10 lipca 2012

Tak, przejdę się na policealke :)

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2letnie studium policealne? zawsze można próbować...

Nic trudnego..tylko na egzaminie zawodowym trzeba się troszkę przyłożyć...75% zdobytych punktów, żeby zaliczyć praktyczny :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.