Flowing
Flowing
  5 lipca 2012 (pierwszy post)

Siema, gram sobie na lajcie w diabełka i co zauważyłem, to że jest niższy procent wypadania przedmiotów dla twojej klasyniż w dwójce.. Także ostatnio muszę spędzać wiecej czasu na aukcjach niż na zarzynaniu sługusów piekła. Wy też tak macie? Czy macie farta i was to nie dotyczy? :)

Bazyliszek7777
Posty: 1234 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Bazyliszek7777
  6 lipca 2012

Ja tez gram jezeli masz przedmioty z duzym procentem na znajdywanie przedmiotow to wypadaja co chwile. ja mam 195% w domu aukcyjnym sprzedaje po taniosci i biora dzien w dniu :) ale za to mam problem z zyciem szybko mnie tna czasami musze powtarzac co chwile zeby zabic elitarnych zalezy jaka magia posluguja sie :)

Rachuj kazde swoje slowo co i do kogo piszesz !

Kranjcar
Kranjcar
  6 lipca 2012
Flowing
Flowing: Siema, gram sobie na lajcie w diabełka i co zauważyłem, to że jest niższy procent wypadania przedmiotów dla twojej klasyniż w dwójce.. Także ostatnio muszę spędzać wiecej czasu na aukcjach niż na zarzynaniu sługusów piekła. Wy też tak macie? Czy macie farta i was to nie dotyczy? :)


nie wiem jak jest tutaj, ale w Diablo II u handlarzy są bronie na Twoją klasę.. Zresztą, ja zawsze Paladynem grałem, więc problemów nie miałem
special0ne
Posty: 2042 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
special0ne
  11 lipca 2012

Niestety takie jest zalozenie blizza. Gracz ma do dyspozycji AH i RMAH z ktorego profit idzie na konto blizza dlatego tez wypada tak malo dropu dla danej klasy ktora aktualnie grasz. Baa mimo posiadanego MF na poziomie 215% z NB x5 wiekszosc rzeczy nienadaje sie dla zadnej z klas. Coz pomimo wszystkich staran graczy aby blizz cos z tym zrobil pozostaje bez odpowiedzi. Nawet po zmianach legendarnych przedmiotow wiekszosc z nich nadaje sie jedynie na sell dla jakis napalonych na kolor pomaranczowy. Duzo czasu uplynie zanim blizzard zobaczy ze jednak to wszystko kaleczy ta gre. Niby normal/kosz/hell to zwyczajna zabawa a inferno daje sam sama przyjemnosc gry to jednak jest za malo..

...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.