Maturo
Maturo
  4 lipca 2012 (pierwszy post)

Witam, chciałbym się przerzucić z komputera stacjonarnego na laptopa.
do tej pory mialem tylko 2 laptopy wiec nie jestem aż tak obeznany.
mialem do tej pory asusa k50ij na którym dobrze mi sie pracowało nie grzał się , bateria trzymała długo , matryca LED itp.
wszystko bylo by dobrze gdyby nie grafika zintegrowana która mnie "denerwowała" bo nawet cs1,6 nie chodził plynnie , zależy mi też na tym żeby szło na nim zainstalować windowsa xp , ponieważ jakos do 7-demki nie jestem przekonany.
W asusie nie bylo to problemem wystarczyło zmienić cos tam w biosie i zainstalował się bezproblemu gorzej już to wyglądało kiedy mialem laptopa HP , musialem robić jakieś obrazy iso i wgl strasznie dużo zabawy "męczarni" ;)
Budżet który posiadam to ok 1000zł , laptop oczywiście może być używany starczy 3 GB ramu bo jak wiadomo windows xp wersja stabilna 32 bity tyle obsługuje i tyle mi starczy procesor jakis w miare dobry no i grafika dedykowana chociaż te 512mb rzadko kiedy gram ale lepiej miec zapas ;)
Raczej szedłbym w firme asus :)
Z gory dzieki za pomoc

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pikuj95
pikuj95
  5 lipca 2012

Wiem że to nie ten pułap cenowy ale przy odrobinie szczęścia ;)Jeżeli zależało by ci na szybkości spróbuj znaleść z dyskiem SSD, procesor już nie musi być szybki ale jeśli masz dysk SSD to ogólna szybkość od włączania kompa ,do gier,intenetu,programów itp wzrasta, trzykrotnie i wiecej nawet

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 lipca 2012

ranking 4 najlepszych marek wg uzytkownikow laptopów od najlepszych w dół:
toshiba,hp,asus,acer.
Na hp musiales jakies obrazy iso robic? o co chodzi? bo nie czaje problemu.
Jak bedziesz sie interesowal toshiba to napisz tu to ci jakas oferte znajde

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.