OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  2 lipca 2012 (pierwszy post)

no więc.. od dluzszego czasu mam w posiadaniu samsunga s2.
od jakiegos czasu podczas ładowania go ładowarka, nagrzewa on sie do takiego stopnia, że aż parzy w ręke -.-
dodam tylko, że jak ładuję go przez USB to nic takiego się nie dzieje.

Miał ktoś taki problem? Albo orientuje sie ktos co to moze byc?

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  2 lipca 2012

Podejrzewam, że ładowarka ładuje telefon zbyt wysokim prądem i dlatego się grzeje.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

whitestok
whitestok
  2 lipca 2012

więc po prostu kup ORYGINALNĄ ładowarkę do Samsunga Galaxy S2 i będzie po problemie bo widocznie masz jakąś tania zastępczą ładowarkę i cyrki się dzieją...

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  3 lipca 2012

mam oryginalna -.-

Scrat
Scrat
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mam oryginalna -.-


No to moze problem tkwi w pradzie lub ladowarka jest uszkodzona.
Letal
Letal
  3 lipca 2012

masz oryginalna ale widocznie nie masz pewności że jest ona od " s2 " bądź jest od " s2 " która wytwarza wyższe napięcie ładowania niż standardowo masz to określone przez producenta więc problem tkwi po stronie ładowarki. Jedyny sposób spróbuj zmienić , ją na inną i sprawdź czy dalej będzie się tak działo.
u mnie podobny problem występował w telefonie starszej generacji ale go rozwiązałem. Nokia x3 .

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  3 lipca 2012

chyba dam sobie spokoj ze zwykla ladowarka i pozostane prze ladowaniu go przez usb.
wole nie ryzkowac wybuchem telefonu tuz przy mojej glowie podczas snu ;)
dzieki za odpowiedz, temat mozna zamknac.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba dam sobie spokoj ze zwykla ladowarka i pozostane prze ladowaniu go przez usb. wole nie ryzkowac wybuchem telefonu tuz przy mojej glowie podczas snu ;) dzieki za odpowiedz, temat mozna zamknac.

przykrywasz tel poduszką?
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przykrywasz tel poduszką?

nie, leży obok poduszki
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  6 lipca 2012

ładuj z usb i będzie dobrze o ile wolniej komy nie laduje.

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba dam sobie spokoj ze zwykla ladowarka i pozostane prze ladowaniu go przez usb. wole nie ryzkowac wybuchem telefonu tuz przy mojej glowie podczas snu ;) dzieki za odpowiedz, temat mozna zamknac.

Jeśli masz gdzieś blisko grzejnik, to zdejmij klapkę i połóż na grzejniku, żeby ten przejął ciepło z baterii.

Konto usunięte
Konto usunięte: ładuj z usb i będzie dobrze o ile wolniej komy nie laduje.

Raczej na pewno będzie wolniej, bo z usb będzie max 0.5A, a ładowarka może dać większy prąd.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

Elektronik1990
Elektronik1990
  12 lipca 2012

oddaj na gwarancję owy smartphone, zobacz czy pod kątem na wyświetlaczu amoled nie widać zielonkawej poświaty (wada eski). Zależy też od oprogramowania wiele ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.