SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012 (pierwszy post)

Wiec tak. Sciemniac nie bede, sciagnelam sobie HoMM 3 , po wielu godzinach poszukiwan znalazlam ideal : Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja po polsku i z 2 dodatkami, ale mniejsza. Po rozpakowaniu i zainstalowaniu , NIE DZIALA!!!!!! Znaczy dziala owszem, wlacza sie , nawet masz strone tytulowa i wielka informacje ze masz wlozyc plyte do nosnika. No fajnie.
Pytanie : Co z tym fantem mozna zrobic? Nie ukrywam zalezy mi na czaise, poniewaz za 2 dni internetu nie bede miec .

Sorki za wybuch zlosci, ale jestem tak blisko a to ......... nie chce dzialac ;/ ;/

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 czerwca 2012

A cracka skopiowalas?

SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012

kur. Wiedzialam ze o czyms zapomnialam . Lofciam cie.

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kur. Wiedzialam ze o czyms zapomnialam . Lofciam cie.

Napisz, czy juz dziala. :)
SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012

jeszcze jedno , gdzie to .........(piiiip) dac?

LuznyGosc
LuznyGosc
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jedno , gdzie to .........(piiiip) dac?

Musisz wkleic do folderu, gdzie masz zainstalowana gre i plik .exe, czyli ten, ktorym wlaczasz gre.
theqkash
theqkash
  28 czerwca 2012

Plik readme, tam na pewno jest napisane.
Jest wiele rodzajów cracków.
Ale nie sądzę, by to było dobre miejsce by o to pytać.

LuznyGosc
LuznyGosc: gdzie masz zainstalowana gre i plik .exe, czyli ten, ktorym wlaczasz gre.

Takiego Sony Vegas byś nigdy nie oswoił takimi metodami, czy wielu dzisiejszych gier z zabezpieczeniami..
LuznyGosc
LuznyGosc
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Takiego Sony Vegas byś nigdy nie oswoił takimi metodami, czy wielu dzisiejszych gier z zabezpieczeniami..

Heroes III to nie dzisiejsza gra. :ziober2:
theqkash
theqkash
  28 czerwca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Heroes III to nie dzisiejsza gra.

Ale równie dobrze może mieć patcher zamiast exeka do podmiany, którego skopiowanie do folderu gry nie wniesie nic.
SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Takiego Sony Vegas byś nigdy nie oswoił takimi metodami, czy wielu dzisiejszych gier z zabezpieczeniami..

nie bede drugi raz gry kupowac bez jaj . Raz kupilam orginal, zaginal wiec sciagam.

.
.
btw. Sciagnelam podobno HoMM zlota edycje a jak wlaczam to jest napisane HoMM Shadow of death (?) wiec sciagac do zlotej edycji czy shadow?
theqkash
theqkash
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. Sciagnelam podobno HoMM zlota edycje a jak wlaczam to jest napisane HoMM Shadow of death (?) wiec sciagac do zlotej edycji czy shadow?

Nie mam złotej kuli więc Ci nie wywróżę. Stawiam, że Złota Edycja powinna się jako ostatni dodatek przedstawiać.
Powiedz skąd pobrałaś.
SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz skąd pobrałaś.

a bo ja wiem, tyle tych stron bylo ze nie pamietam, ale obstawiam peb / rapidgator
theqkash
theqkash
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a bo ja wiem, tyle tych stron bylo ze nie pamietam, ale obstawiam peb / rapidgator

Odpowiedź znajdziesz w pliku readme lub na stronie z której pobierałaś. Są bowiem setki możliwości na to jak to rozwiązać, zależne już od tego co masz na dysku.
SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012

ogolnie to wszystko gra, smiga az milo tyle ze bez plyty , czyli luzny ma racje bo kiedys to samo mialam w innej grze i po prostu sciagnalam cracka i normalnie dzialalo

SladKrwi
SladKrwi
  28 czerwca 2012

zycie jest piekne ! Lofciam wszystkich .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.