MichaU
MichaU
  26 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam. Rozglada sie obecnie za tego typu sprzetem. Moglibyscie polecic cos ciekawego? Z gory zaznaczam, nie chce Ajpada czy czegokolwiek od tej firmy ;) pod uwage biore samsunga galaxy tab 10.1 ma ktos z was ? jakies opinie ?

MichaU
MichaU
  30 czerwca 2012

10 ktore podaje producent jest jak najbardziej ok. w praktyce niech bedzie to z 6 i mi to styknie

NicZaFriko
NicZaFriko
  30 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Orientujesz sie ile mniej wiecej bedzie kosztowac?

Ceny będą zbliżone do Ipadów ;] Czyli nic taniego.
XxJakabxX
XxJakabxX
  1 lipca 2012

pewnie mnie zaraz zjecie :-) ale ja polecam tanie tablety sam osobiscie posiadam tablet manty i zapomnialem jak wyglada komputer klasy pc :-). strony przeglada sie super i bardzo wygodnie filmy tez oglada sie dobrze ale jak chce sie ogladac na duzym ekranie to przez hdmi lacze sie z tv i nie ma problemu. co do gier to nie moge powiedziec nic zlego wszystko co instalowalem dziala. bateria trzyma caly dzien. ale jak widac kolega jest przy kasie wiec co kolwiek kupi to i tak bd zadowolony bo w tej cenie wszytko jest dobre tyle w temacie :-)

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:
}|
No nie wiem czy jesteś aż tak smaczny żeby zaraz Cie zjeść :P
Co do tanich tabletów nie mam nic do nich , przeważnie działają podobnie do tych z "wyższej" półki . Jedynie co mnie ciągnie do tableta np z microsofru jest nowy system , beda pewnie tez wychodzic Acery o polowe tańsze z Windows 8 i takowym tez sie zainteresuje . I Bardziej tez chodzi o to ze mozesz kupic golfa z silnikiem 500km.. albo ferrari z tym samym. Osiagi te same , lecz komponenty inne z których dany produkt został zrobiony . A cena ? Golf bedzie pare razy tanszy.. , szczerze jakby ktos mi pokazał mante z innym systemem niz android i "chodziła by" w miare fajnie to nawet bym sie nie ogladał za innymi drozszymi modelami. Ale .. Apple nie dostaniesz na macie czy na Larku... ;] O to tutaj chodzi.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  1 lipca 2012

no manta musiala sie postarac zeby zyskac na nowo klientow,wczesniej robili gowniane rzeczy. albo ja zle trafilem. glosniki padly po 2 tygodniach,myszka po 3 dniach(gałka to przewijania)

XxJakabxX
XxJakabxX
  1 lipca 2012

oOZyxak0o wydaje mi sie że nie jest to ani dobra firma ani zła a jej sprzed często trafia się wadliwy i trzeba wymieniać a nic nie wkurza bardziej jak ktoś robi nam łaskę żeby nas rzetelnie obsłużyć ;p

blade1
Posty: 2 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
blade1
  7 lipca 2012

Troche stare te dwa sprzęty chcesz . A może Asus pad 300 nie drogi a dużo bardzej wydajny niż te o których mówisz . Jak masz trochę kasy to. Asus pad Infiniti lub Acer tab 700 . Sprzęt godny siebie .

blade1
Posty: 2 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
blade1
  7 lipca 2012

Jeżeli Apple odpada

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.