Madziaretta
Madziaretta
  26 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam, jestem zielona w komuputerach i mam pewnien problem. Mam laptopa toshiba i jak go kupilam mialam wgrana viste.. niestety zrobilam ten blad ze dalam kolesiowi zeby zrobil mi formata..on wgral mi windows 7.. teraz chcialabym znow miec moja orginalna viste ale czy jak dam przywracanie systemu to bede mogla aktywowac znow ta viste? czy bedzie to jak pirat? jak mam wrocic do dawnego systemu? pomocyyy!

shinu
shinu
  26 czerwca 2012

Zakladajac ze zrobil wszystko poprawnie, odinstalowal najpierw viste i wgral dopiero 7. Raczej watpie, zeby wgral dwa systemy na raz, dlatego musisz niestety posluzyc sie plytka i wgrac na nowo.
tak btw co do toshiby pamietam, ze byl cyrk jako zmiana systemu powodowala utrate gwarancji.

newerayankees
newerayankees
  26 czerwca 2012

Przecież laptopy mają partycje recovery, ale leśli jej nie ma trzeba postawić system na nowo, włożyć płytę z systemem vista w opcjach dysku sformatować C: i zainstalować

Madziaretta
Madziaretta
  26 czerwca 2012

juz mam. wgralam wszystko z plytki na nowo i wszystko dziala. :) czyściutko;) dzieki;*

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 czerwca 2012

vista to smiech na sali. ale kto co lubi

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  28 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: vista to smiech na sali. ale kto co lubi

Niektórzy korzystają z oryginalności produktu ;>
czasem potrzeba - tam gdzie może wpaść kontrola - np w firmie :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.