JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  24 czerwca 2012 (pierwszy post)

Cześć, mój problem polega na tym iż od jakiegoś czasu podczas włączania kompa, nawet system nie zdąży mi się załadować, a on sam mi się wyłącza. Gdy już uda mi się go jakoś tam za pięćsetnym razem uruchomić to wkładając modem do portu usb sytuacja się powtarza. Dopiero gdy komputer sam pochodzi z 10 minut mogę wetknąć modem (choć nie zawsze).
Zrobiłem już nawet formata, ale to nic nie pomogło... jakieś pomysły ?

whitestok
whitestok
  24 czerwca 2012

zasilacz wymień

Bozar
Bozar
  24 czerwca 2012

To może też być efekt przegrzania na skutek awarii wentylatora lub zablokowania go bryłą kurzu. Otwórz obudowę i rzuć okiem na chłodzenie procesora.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  25 czerwca 2012

procesor,zasilacz lub chlodzenie jest wadliwe.

XxJakabxX
XxJakabxX
  1 lipca 2012

mi tez sie wydaje ze to przez wysoka temperature w biosie mozna sprawdzic jaka jest temperatura procesora.

pikuj95
pikuj95
  5 lipca 2012

Nie tylko to co panowie napisali,wina samego systemu może być,najpierw sprawdz to co powyżej a póżniej system,siostra tak miała i musiała instalować od nowa cały system bo był cały zasyfiony i pełen błędów,system wykrywał błędy i resetował i tak co chwila,ale za którymś razem można było włączyć.Napisałbyś czy to komputer stacjonarny czy laptop

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.