djdaimon
djdaimon
  18 czerwca 2012 (pierwszy post)

witam
mam zwykla neostrade i ruter livebox, juz drugi ten prawie nowy a i tak juz fika
moze mi ktos polecic jakis ruter , nie za drogi, do dwoch komputerow, neo mam 1 mb

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 czerwca 2012

szukaj czegoś w TP LINK ! moim zdaniem jedna z lepszych jescze jest Linksys ale za duza cena jak do jakości ;]
http://allegro.pl/tp-link-td-w8901g-neostrada-netia-adsl-i2367779295.html cos takiego , szukaj w tp-link z A-DSL ale z tej firmy juz duzo tanszego nie znajdziesz , mozesz poszukac czegos jescze z D-Link tez w miare maja dobre sprzety :)

djdaimon
djdaimon
  19 czerwca 2012

e no nie jest zle z ta cena

DagixFire
DagixFire
  19 czerwca 2012

tp-link-td-w8901g
ja go mam i nie polecam, dwa razy byl wymieniany na nowy na gwarancji

shinu
shinu
  19 czerwca 2012

jesli jakos nie dlugo konczy Ci sie umowa to polecam Vektre jestli jest w Twoim regionie.

place troche ponad stowke za internet/tv/telefon

ruter ma wbudowane wi-fi, moge z niego pociagnac dodatkowo bazowo pociagnac 5 kabli do innych komputerow. net 24mb wymienny na 48. telewizja jakis tam pakiet gold z masa kanalow, telefon z masa darnowych minut. od roku jak mam ani razu nie bylo żadnego problemu

shinu
shinu
  19 czerwca 2012

i oczywiscie internet hula z max predkoscia jaka podaja. czasem nawet wiecej

djdaimon
djdaimon
  19 czerwca 2012

w sumie w sierpniu konczy sie umowa i chcemy cos szybszego wziasc, ale na pewno nie za ponad 100 miesiecznie, tv nie potzrebne bo mam dwa dekodery polsatu a telefon to tylko komórasy to wiesz

a ten ruter to wlasnie na te dwa miesiace bo ten livebox ostatnio dziala raz na dzien na pol godziny

NicZaFriko
NicZaFriko
  19 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tp-link-td-w8901g ja go mam i nie polecam, dwa razy byl wymieniany na nowy na gwarancji


Chyba jakiś trafny model , kumpel go ma i mówi ze nawet ani razu mu sie nie zawiesił ..
shinu
shinu
  19 czerwca 2012

w takim razie sam net 24 wymienny na 64 za 50 zeta:) z tego co patrzylem przed chwila wychodzi duzo taniej i wydajniej niz w tepsie

NicZaFriko
NicZaFriko
  19 czerwca 2012

Jesli jest to na lini TP'sy to dolicz kosz podłaczenia miesieczny około 30zł , + do tego jesli coś sie spierniczy u Ciebie a wina tepsy to oni takich "nie swoich" klijentów obsługuja najpozniej.

KochamFCB
KochamFCB
  22 czerwca 2012

ale lepiej jest w vectrze byc lub w netii niz w tp bo wiadobo,ze neostrada laguje caly czas,bardzo czesto zdarza sie,ze daja po prostu trefne rutery,ktore po 2 miesiacach sie przegrzewaja.

NicZaFriko
NicZaFriko
  22 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ze neostrada laguje caly czas,


:zonk: od 10 lat mam neo i napierniczam i nigdy laga nie miałem .
lamiluzje89
lamiluzje89
  1 lipca 2012
http://allegro.pl/router-wifi-adsl-xdsl-300mbps-tp-link-td-w8960n-i2431402844.html posiadam taki router mam neo 2mb podłaczony przez wifi ps3 i czasem 2 telefony smiga jak potrzeba;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.