Kowal0072
Kowal0072
  18 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam, mam dziś taki problem ponieważ w laptopie już ewidentnie bateria "nie trzyma". Ładuje się normalnie jest 80% nagle cyk 30%. Bateria ma już swoje lata. Na pewno grubo ponad rok. Szukam na allegro ale oryginalna kosztuje prawie 400 zł ; / Model laptopa MSI-cr610 model baterii BTY-L75. Stąd pytanie czy np. http://allegro.pl/bateria-msi-bty-l74-bty-l75-ge700-cx705mx-5200-mah-i2420957641.html coś takiego się nadaje? W sprawie baterii jestem kompletnie zielony a chce żeby podziałała chociaż z rok może więcej. Poza tym zastanawia mnie pewien fakt ponieważ na oryginale jest napisane 4400 mah a na praktycznie wszystkich na allegro 5200? Domyślam się, że to jakieś zamienniki? Są one "coś" warte?

Pozdrawiam

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 czerwca 2012

Zapytam sie najpierw czy uzywałeś lapka non stop podłączonego do zasilacza i była włożona bateria ?
Powiem Ci tak , ja kupiłem do swojego tez zamiennik , tez z powiększona pojemnością no i wytrzymała 1,5 roku przy normalnym używaniu , porównując oryginalna około 2 lat , jedynie co dziwne zdawało mi ze na nie oryginalnej baterii jakby laptop dłuzej działał ..

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 czerwca 2012

Bo do laptopa to można używaną lub zamiennik kupić. Z telefonami komórkowymi nie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.