Whitey
Whitey
  14 czerwca 2012 (pierwszy post)

witam, mam bardzo wazne pytanie. Mieszkam z rodzicami i mamy w domu tylko jedna linie telekomunikacyjna. Rodzice maja umowe z Dialogiem na internet i tu pojawia sie moje pytanie czy jakbym chcial wykupic dla siebie usluge internetu osobno to musialbym podlaczac druga linie czy moglbym to zrobic na jednej linii?

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 czerwca 2012

dokupujesz dodatkowy "tor" za około chyba 40zł miesięcznie drugi internet zakładać, jak masz kable z neostrady to zadzown tylko i zapytaj sie ile dokladnie to kosztuje , ja pm mialem chyba 50zł + abonament.

Whitey
Whitey
  15 czerwca 2012

a taki internet Play Online na karte 1 lub 2GB wystarczylby mi na smiganie po fotce/fejsie?

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 czerwca 2012
Whitey
Whitey:

Jak masz dobry zasieg UMTS lub HSPA to jak najbardziej ALE jak NIE :D to Cie ku **wica po 2 dniach trafi , sam mam t mobile i dostaje zawału.
xPietsze
xPietsze
  16 czerwca 2012

jak do przeglądania to play wystarczy. tylko musisz wiedzieć czy Ci złapie właśnie HSPA.

Whitey
Whitey
  16 czerwca 2012

jak to najłatwiej sprawdzić?

NicZaFriko
NicZaFriko
  17 czerwca 2012

telefon który to obsługuje i zobaczyc czy łapie ;)
innego sposobu nie ma , ale pozyczyc od kogos takowy modem na chwilke i zobaczyc jak to z zasiegiem , ale do kazdego takiego modemu da sie dokupic antene okolo 30zł i powiem Ci ze duzo poprawia ;)

Whitey
Whitey
  17 czerwca 2012

dzieki poprobuje cos z tym zrobic

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.