eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  14 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam,

Panie i Panowie od jakiegoś czasu próbuje znaleźć jakis mały skrypt na bazie trasmisji wideo i audio np coś takiego jak www.fotka.tv lub www.showup.tv. Chciałbym go potem jakoś bardziej rozwinąć osobiście.. Tylko nie wiem od czego mam zacząć? W googlach próbowałem szukać ale niestety nie mogę nic znaleść :/ chciałbym tez dodać ze szukam czegoś darmowego na początek.
Jak znacie jakieś takie małe skrypt na bazie tv, to proszę wysłać mi linki na PW albo w temacie.

dziękuje z góry

eGor ;)

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  14 czerwca 2012

Flash?
[color=white]

eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  14 czerwca 2012

Logicznie pomyśleć zeby zrobic transmisje to jest potrzeby flash, więc raczej będzie mi potrzebny tylko problem jest taki ze ja nie wiem od czego mam zacząć.. Nie raz szukałem juz w googlach, jakis małych przykładów bazowane właśnie na tym.. Ale mi same klony sie pokazywali..

eGor

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  14 czerwca 2012
http://bit.ly/LnTDNk
Maychan
Maychan
  14 czerwca 2012

Sam takiego czegoś szukałem ,ale znalazłem całe silniki stron . Dolphin - chyba tak się nazywa silnik w którym właśnie jest w php to o czym mówisz .

Wpisz w google - klony stron . Nawet klon fotki jest , jeśli chcesz podrzucę Ci :)

eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  14 czerwca 2012

Dolphina juz probowalem do ****, wordpress z buddypressem tez lipa.. Co do klona, instalowales go juz?

eGor

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.