Tragikomiczny
Tragikomiczny
  11 czerwca 2012 (pierwszy post)

Tejjj już nie wiem co mam kupić tak do ok 600zł na androidzie. Poradzi ktoś?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  13 czerwca 2012

poogladaj se recenzje na youtube albo porownaj kilka modeli na stronie mgsm.pl

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  14 czerwca 2012

Nowy samsung galaxy s z allegro. za ok 600zł coś znajdziesz

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 czerwca 2012

Dokładnie , samsung galaxy s jak najbardziej polecam chodz nie nawidze androida :P
Moze jeszcze zostanowisz sie nad http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-neo-v-24m-gw-orange-p-n-i2390968077.html

Kolega ma tego SE xperia nevo i powiem Ci ze jest fajny ;]

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  15 czerwca 2012

czemu nienawidzisz androida? bo duzo wirusików jest na niego? bo sie wiesza? wez bo padne ze smiechu

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  15 czerwca 2012

według mnie rozsądne minimum to:
-procesor armv7
-512 MB ram
-rozdzielczość ekranu 800 x 480
-1 GB pamięci na aplikacje

galaxy ace żadnego z tych warunków nie spełnia. osobiście radziłbym Ci też celować w popularne modele, które mają duże wsparcie użytkowników

Konto usunięte
Konto usunięte: czemu nienawidzisz androida? bo duzo wirusików jest na niego? bo sie wiesza? wez bo padne ze smiechu


androida można nienawidzić z bardzo wielu powodów np. kiepska optymalizacja, zarządzenie pamięcią ram, duża fragmentacja

ziew...

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu nienawidzisz androida?

Bo kocham Windows Phone ;]
I nie ma on problemów z optymalizacja i innymi gównami . Dlatego musza do androida dodawać 4 rdzenie i powyżej 1gb ramu zeby to gówno jakoś chodziło ;)
Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  15 czerwca 2012

Windows Phone 7 wygląda ciekawie, chodzi płynnie, stabilnie... i na tym jego zalety się chyba kończą. Jest bardzo mocno ograniczony, nie ma wielu podstawowych funkcji, które powinien mieć...

http://bezprzyciskow.pl/7-x-7-powodow-by-nie-kochac-windows-phone-7

ziew...

NicZaFriko
NicZaFriko
  15 czerwca 2012
Tyrael
Tyrael: nie ma wielu podstawowych funkcji, które powinien mieć...

Tez sie tym własnie martwiłem wybierajac takowy telefon , ale wcześniej miałem iPhona który w sumie jest tak samo ograniczony bluetooth wymiana plików itp i w sumie nigdy mi to nie przeszkadzało bo miałem pendrive czy co.. moim zadniem skonczyly sie czasy "ej fajna mp3 wyslesz mi przez bluetooth " teraz właczasz samemu sobie wi fi w telu i sciagasz ;]
NicZaFriko
NicZaFriko
  15 czerwca 2012
Tyrael
Tyrael:

Napisze Ci tak , miałem wiele telefonów bo lubie próbować nowości ale teraz wiem ze moim nastepnym telem na pewno bedzie tez cos postawionego na WP7 albo iOS , na androidzie tez siedziałem miałem samsunga galaxy s II i po prostu dla mnie porazka , to tak jakby w kalkulatorze dodać dzwiek klawiszy ... niby fajne ale po 2 min to wyłaczasz bo mega wkurza.
dfikoas
dfikoas
  15 czerwca 2012

Kup sb nokie 3310. Nie wiesza sie , wytrzymały na wstrząsy. android 3.1, aparat 12 Mpx.

Michal1910SRD
Michal1910SRD
  16 czerwca 2012

Se Live Walkman :D

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  16 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolega ma tego SE xperia nevo i powiem Ci ze jest fajny ;]

xperii od se to ja się boję 5 min w ręku test na lekkie wyginanie i trzaski, podziękował. szajsungi miewają to samo. czekam az one s pojawi sie na allegro w rozsądnej cenie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo kocham Windows Phone ;] I nie ma on problemów z optymalizacja i innymi gównami . Dlatego musza do androida dodawać 4 rdzenie i powyżej 1gb ramu zeby to gówno jakoś chodziło ;)

póki co wp potrzebuje dobrego sklepu, wsparcie od producentów rośnie lumie się nienajgorzej sprzedają wiec po premierze wp8 i dobrym supocie czyli jakiś rok będzie to system o którym sam poważnie pomyślę.

Konto usunięte
Konto usunięte: na androidzie tez siedziałem miałem samsunga galaxy s II i po prostu dla mnie porazka , to tak jakby w kalkulatorze dodać dzwiek klawiszy ... niby fajne ale po 2 min to wyłaczasz bo mega wkurza

naładki samsungów to bieda, ale po roocie i wgraniu czegos ciekawego jest lepiej

Konto usunięte
Konto usunięte: androida dodawać 4 rdzenie i powyżej 1gb ramu zeby to gówno jakoś chodziło ;)

andek nie ogarnia 4kółek one x dobrze to pokazuje

z drugiej strony przeraza fakt ze andek to w sumie linux który mozna postawic na bieda maszynie i tchnie drugie życie a tu płynnie nie działa na sprzęcie który pomijając arm dałyby radę winxp a od biedy i win7. tak jest coś nie chalo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.