AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  3 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam.

Czy ktoś może mi powiedzieć czemu tekstury trawy w grze Max Payne 3 wyglądają u mnie tak:



?

Grafika - Radek HD4870, ustawienia gry z DX10.1, tekstury i cieniowanie na ustawieniach "wysokich", wszystko inne na "bardzo wysokich", DirectX uaktualniony do najnowszej wersji, tak samo sterowniki (na wersji 12.4 i 12.6 BETA tekstury te wyglądają tak samo). Przeszukałem fora i nie widziałem żeby ktoś miał podobny problem.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  4 czerwca 2012

zainstaluj w folderze bez spacji na innym dysku np: d:/gry/mp3

AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  4 czerwca 2012

Z folderami ze spacją nawet gra się nie odpalała, więc tak czy siak musiałem je usunąć. Kombinowałem z ustawieniami w grze, ustawieniami w Catalyst CC, ale bez zmian, wszystkie tekstury są takie jakie powinny być, tylko ta trawa wygląda jak zielone kartki papieru. Strasznie to denerwuje i psuje zabawę, bo terenów z tymi teksturami jest dość sporo.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  4 czerwca 2012

ujmę to tak. gra wyprodukowana przez rockstar:)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 czerwca 2012

a miałem nabyć Maxa, ciekawe jak u innych graczy - trzeba będzie poszperać opinie w necie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  4 czerwca 2012

Jednak nie przyłożyłem się przy zabawie ustawieniami w grze. Wystarczyło całkowicie wyłączyć MSAA i problem z teksturami trawy pokonany.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: a miałem nabyć Maxa


Nabywaj śmiało, świetna gra. Poprowadzenie fabuły, mechanika rozgrywki, oprawia audiowizualna i różnorodność lokacji (retrospekcje Maksa) na najwyższym poziomie. Również optymalizacja o dziwno sprawdza się znakomicie - na starym zestawie sprzed czterech lata wszystko płynnie lata na wysokich ustawieniach. Szkoda, że Panowie z Rockstar nie popisali się takową w ich porpzedniej produkcji, L.A Noire.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  5 czerwca 2012

a co wy macie do rockstar games? wiem,ze nawet gta 4 i maxpayne3 nie sa dopracowane graficznie i sa miejscami bledy ale fabule maja dobra i grywalnosc.

ZatraconeZycie
ZatraconeZycie
  8 czerwca 2012

@AleJaTakNieChce próbowałeś ustawień na DX9?

MarcinGS
MarcinGS
  10 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://get4file.com/file/781b0bdb0b3A/maxpayne_3_crack_do_kazdej_wersji_+_instrukcja.rar


znalazłem takie coś .
ściagnałem, wkleiłem, i wszystko działa, w środku znalazłem nawet unlocker do przewijania filmików w grze, ale instrukcja po innym języku z zbytnio nie wiem jak to ogarnąć . może Ty cośwymyślisz
Maychan
Maychan
  14 czerwca 2012

Z tego co mi wiadomo tylko pirackie wersje gry wywalają taki błąd ;) Czekaj na patcha od sceny :)

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  14 czerwca 2012
AleJaTakNieChce
AleJaTakNieChce: Szkoda, że Panowie z Rockstar nie popisali się takową w ich porpzedniej produkcji, L.A Noire.

to robiło inne studio w sumie.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: a miałem nabyć Maxa, ciekawe jak u innych graczy - trzeba będzie poszperać opinie w necie

niecały tydzień był problem z odpaleniem gry na laptopach z optimusem, już naprawiony, więc jeżeli chodzi o to to nie jest tak źle.

Konto usunięte
Konto usunięte: fabule maja dobra i grywalnosc.

a o to nawet się nie sprzeczam bo prawda.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.