ktostamzyje
ktostamzyje
  1 czerwca 2012 (pierwszy post)

Od jakiegoś czasu mam nową umowę z neostrady. Kupiłem modem (sagemcom 2704).
W umowie mam Opcję 6144kbps. W testach prędkości internetu wychodzi mi połowa z tego ;/ i to od początku trwania umowy.

Może to być wina tego modemu? Wiem, że w umowie jest słowo "do" 6144, aczkolwiek wybierając prędkość 6 Mb/s nie spodziewałem się problemów ze strony TP/Orange, gdyż do tej pory problemów nie miałem.

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 czerwca 2012

A jaką obecnie dysponujesz predkoscia ?
Na jakich stronach robiłeś pomiary prędkości i czy były one do siebie zbliżone ?
Czy czasem masz zanik internetu czyli gubienie synchronizacji , tzn ze np raz na pare godzin Ci "zrywa" internet ?
Jesli nie to dzwonisz do orange i informujesz ich o tym i powinni Ci odliczyc to od końcowego rachunku , i jesli będzie się to częściej zdążało to dzwonić do upadłego , jak im dupy nie będziesz truł sami nic nie zrobią ;]

ktostamzyje
ktostamzyje
  1 czerwca 2012

Coś lekko ponad 3Mb/s aktualnie mam.
Pomiary są zbliżone do siebie. Robiłem je na stronie orange i na speedtest.pl. Jeszcze na jakiejś stronce robiłem ale nie pamiętam adresu.
Internet mam non stop, tyle że właśnie z niższą prędkością.

Wygląda na to, że będę musiał dzwonić, bo nie będę płacić za coś z czego nie mogę w pełni korzystać.

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 czerwca 2012

Dzwoń , opier*** i nic więcej.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  1 czerwca 2012

sprawa do sadu i tyle.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.