xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  29 maja 2012 (pierwszy post)

Witam
Mam problem z tą drukarką.
Dałem do napełniania tusze i dziś po włożeniu kardiżdży kolor czarny drukuje normalnie lecz kolory to jakaś tragedia... Zazwyczaj wychodzą wszystkie na niebiesko

Domyślam się że trzeba te głowice czy coś przeczyścić, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Gdyby ktoś mógł pomoc był bym wdzieczny, no i wogóle jak się dostać do tych dysz? Nie można tej obudowy drukarki w żaden sposób zdjąć.

Pozdrawiam..

NicZaFriko
NicZaFriko
  29 maja 2012

Ja miałem sposób ze kładłem tunery na druszlak który był nad garniekem z wodą która parowała i tak czysciłem ze tak powiem parą tusze i zawsze mi zaczynały działać. Poszukaj jeszcze w ustawieniach drukarki moze masz cos takiego jak Clean Cardridge.

xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  30 maja 2012

Nie ma tam takiej opcji.

A mogę je normalni nad tą parę dać z pełnym tuszem w środku?

NicZaFriko
NicZaFriko
  30 maja 2012

Tak jak najbardziej , z tego co pisałes masz zatkane 2 kolory oprócz niebieskiego , postaw nad parą tak zeby kardridge nie dotykał wody i zostaw na pare minut , on zacznie sie "pocic" czyli po prostu bedzie udrażniało sie i może pozostałe dwa kolory tez sie "odetkają" jak bedziesz widział ze tuner jest od spodu brudny przetrzyj pare razy delikatnie husteczka i zobacz czy pojawił sie na husteczce jakis nowy kolor oprócz niebieskiego.

NicZaFriko
NicZaFriko
  30 maja 2012

Innym sposobem jest kupno specjalnego płynu do urażniania czynalanie czystego spirytusu do kanalików , ale to pozbywasz sie całego tuszu co napełniłes , jesli moja rada nie zadziała sadze ze jesli pojdziesz spowrotem do serwisu gdzie napelniałes go to chłopaki maja urzadzenia albo sposoby na udrożnienie

xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  30 maja 2012

Polożylem pojemnik z kolorowym tuszem nad tą parę z jakies 5 min, spocił sie :D wiec go powycieralem, wlozylem do druku i nic... nadal to samo..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.