Edge
Edge
  21 maja 2012 (pierwszy post)

Witam

mam trzy sprawy więc przejdę od razu do rzeczy:

1. proszę o polecenie jakiegoś programu monitorującego stan połączenia z internetem. Dokładnie chodzi mi o to by dokładnie rejestrował kiedy i jakiej jakości było połączenie, kiedy połączenie zostało zerwane. Tak abym mógł dokładnie przedstawić i wyliczyć ile czasu pozostawałem bez dostępu do Internetu.

2. czy i w jaki sposób mogę uzyskać dostęp do skasowanego forum? chodzi o: era.artiste.universalmusic.fr/forum/
od razu uprzedzę, że http://www.archive.org/ nie posiada kopii.

3. powoli zaczynam rozglądać się za laptopem dla siebie. Szukam jakiejś dobrej maszyny, na której będzie można pograć w najnowsze gry i takiej, która by wystarczyła jeszcze na jakiś czas. (Wnioskuję, że jak da radę pociągnąć najnowsze gry to i do Internetu i pracy też się nada). Cena do 3500zł. Jakieś sugestie?

Niereformowalny
Niereformowalny
  22 maja 2012
Edge
Edge: Jakieś sugestie?

ad3 żadnego laptopa do gier tyle w temacie
Edge
Edge
  22 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ad3 żadnego laptopa do gier tyle w temacie

dlaczego?
Niereformowalny
Niereformowalny
  23 maja 2012
Edge
Edge: dlaczego?

Bo się grzeją jak sku. w związku z tym żywot ich jest krótszy

do gier only pecet :and:
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  23 maja 2012

Bez przesady można używać laptopa do gier ale nie do wymagających. Jak masz np karte grafiki 1gb to powinienes grac tylko w gry,ktore potrzebuja 512 do optymalnego dzialania bo rzeczywiscie beda sie przegrzewac.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  24 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo się grzeją jak sku. w związku z tym żywot ich jest krótszy do gier only pecet

Mój asus ma się dobrze pod tym względem, ale pogadamy za kolejny rok
Poza tym dobrze ustawiony CoolerMaster U2/U3 może stanowczo obniżyć luty.
Edge
Edge: Cena do 3500zł. Jakieś sugestie?

W tej cenie jedynym opłacalnym pomysłem jest msi z gtx560M innych opcji w tej cenie nie ma.
shinu
shinu
  24 maja 2012

tak tylko dopowiem. jesli mamy zamiar grac na laptopie w bardziej wymagajace gry, podkladka chlodzaca jest niezbedna, ale przynajmniej podlozyc pod tyl np ksiazke, zeby stworzyc wolna przestrzen miedzy dolem laptopa a podlozem.

Edge
Edge
  24 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W tej cenie jedynym opłacalnym pomysłem jest msi z gtx560M innych opcji w tej cenie nie ma.

wygląda fajnie...

tak czy inaczej laptop to melodia przyszłości, natomiast byłbym wdzięczny za porady odnośnie pozostałych tematów
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.