zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012 (pierwszy post)

Potrzebne mi te podstawowe takie jak : LAN, dźwięk, karta graficzna, a nie milion pincet jakie są na stronie.

Jesteście w stanie mi pomóc z tej strony:
http://driverscollection.com/?H=3000%20N100&By=Lenovo&SS=Windows%20XP
lub z tej:
http://support.lenovo.com/pl_PL/downloads/default.page?
powiedzieć, co ja mam ściągnąć? Ściągnęłam chyba wszystko, zainstalowałam, ale dźwięku nie ma, wyskakuje mi też coś takiego:

1.

2.

3.

Nie jestem specem w te sprawy :mrgreen:

Będę wdzięczna za każdą pomoc ;)

P.S. Mam laptopa Lenovo 3000 N100 jakby to było ważne :)

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mati56212
Mati56212
  15 maja 2012

Jaki masz system operacyjny ??

zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012

No tak zapomniałam napisać ;D XP 2

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mati56212
Mati56212
  15 maja 2012

Wejdż w menedżer urzadzen i sprawdz jakich sterownikow ci brakuje

Mati56212
Mati56212
  15 maja 2012

A potem kliknij prawym przyciskiem myszy na dany podzespol i wybierz wlasciwosci potem w zakladce szczegoly wybierz identyfikatory sprzetu skopiuj to ctrl+c i wklej na google powinno ci cos znaleźć

zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012

dobra zaraz ogarnę i zobaczę, co tam jest;)

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012

O ten podzespół chodzi Ci np o: kontroler dźwięku, wideo i gier? Jak tam wchodzę we właściwości, to nie ma nic, żadnych szczegółów :woot:

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A potem kliknij prawym przyciskiem myszy na dany podzespol i wybierz wlasciwosci potem w zakladce szczegoly wybierz identyfikatory sprzetu skopiuj to ctrl+c i wklej na google powinno ci cos znaleźć

A nie :D już wiem o co chodzi mniej więcej :D ale ściągałam jakieś tam sterowniki, instalowałam i dupa:> Nie wspomniałam, ze mam świeży system :D
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mati56212
Mati56212
  15 maja 2012

aha z tych linkow co podalas powinny chodzic te sterowniki na tym laptopie a co tak w ogóle ci nie dziala aby dzwiek czy cos jeszcze ??

zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012

Akurat nic nie chce znaleźć

"Podana fraza - PCI\VEN_8086&DEV_27A6%SUBSYS_206217AA&REV_03\3&B1BFB68&0&11 - nie została odnaleziona."

:woot:

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: aha z tych linkow co podalas powinny chodzic te sterowniki na tym laptopie a co tak w ogóle ci nie dziala aby dzwiek czy cos jeszcze ??

ściągnęłam je ze strony producenta, ale tam było video, lan, coś tam na kciuk. Nie było grafiki, dźwięku, albo ja nie wiem które to. Z tego 1 linku można ściągać ale po 1 sterowniku na 30 min :/ Pierwszy raz mam coś takie. Swego czasu miałam laptopa fujitsu simensa i tam bez problemu znalazłam sterowniki. W tym lenovo jest ich tak dużo, ze sama nie wiem co do czego:/ Jeszcze wszystko po angielsku:> Wszystkie zainstalowałam, zresetowałam kompa i dupa...

Nie mam wideo, ale jak włączam film, to na ekranie jest pełno mało widocznych kwadracików. Dźwięku i pewnie co za tym idzie grafiki też nie ma.
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012

Zobacz sam na tej stronie:
http://driverscollection.com/?H=3000%20N100&By=Lenovo&SS=Windows%20XP

Jest ich mnóstwo:> A ja potrzebuje LAN, dźwięk, grafika i nie wiem które to? Po co mam ściągać wszystkie?

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mati56212
Mati56212
  15 maja 2012
http://www.programosy.pl/program,unknown-device-identifier.html
Spróbuj tym programem on sam automatycznie szuka sterowników łatwy w obsłudze czasem ja go stosuje jak mam problem ze znalezieniem sterowników :)
zenibyfajnie
Posty: 84 (po ~187 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
zenibyfajnie
  15 maja 2012

O matko, a jak ja tego nie ogarnę :ziober2: chyba jednak do brata się uśmiechnę, bo nie chce czegoś zepsuć :D On i tak twierdzi, ze ja tylko na facebooku umiem siedzieć :D

Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mati56212
Mati56212
  15 maja 2012

heh :) jak chcesz chciałem tylko pomóc :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.