xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  14 maja 2012 (pierwszy post)

Witam. Pare dni temu kupilem samsung wave 533 i mam z nim pewien problem a mianowicie jest w nim wgrany jakis patch przez ktory zasieg wi fi jest kiepski tzn jestem 3 metry od routera a na telefonie wifi ledwo jedna kreske lapie a czasami wgole. na pewno nie jest to wina routera bo testowalem to na kilku.
Druga sprawa to nie dziala rowniez kamera. Po wlaczeniu aparatu pokazuje sie komunimat blad kamery.
Trzecia sprawa to brak dzwonkow w systemie, po prostu ich nie ma.

Jak usunac ten patch? dodam ze nie mam kabla usb ale jesli to konieczne to gdzies sie zalatwi.hardreset nie pomogl jakby co.

i zeby nie zakladac osobnego tematu:
- jest jakis kod na darmowe minuty do plusa ? mam 36 6

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Pare dni temu kupilem samsung wave 533 i mam z nim pewien problem a mianowicie jest w nim wgrany jakis patch przez ktory zasieg wi fi jest kiepski tzn jestem 3 metry od routera a na telefonie wifi

Skąd wiesz że to wogóle jakiś patch?
Może raczej elektronika siada.

Konto usunięte
Konto usunięte: Druga sprawa to nie dziala rowniez kamera. Po wlaczeniu aparatu pokazuje sie komunimat blad kamery.

?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak usunac ten patch? dodam ze nie mam kabla usb

Nawet jeśli to jest jakiś patch. to bez kabla go nie ruszysz.

Nie słyszałem o żadnych patchach na "Bada" poszukam ;X ale jak dla mnie masz zrytą elektronikę.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  14 maja 2012
MTF
MTF: Nie słyszałem o żadnych patchach na "Bada"

http://samsungbadaos.pl/Instrukcja-instalacji-patcha-latki

okej.. istnieją..
Więc jeśli to wina złego firmware to najlepiej wgraj orginalny od producenta.
Do tego MUSISZ mieć kabelek USB
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.