BracisienietraciLP
BracisienietraciLP
  25 kwietnia 2012 (pierwszy post)

A więc mam problem z w/w grą, a mianowicie podczas włączania wyskakuje mi że program przestał działać. Kompletnie nie wiem co zrobić, na necie przeczytałem żeby coś tam sterowniki zaktualizować, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać...
Pomóżcie! :)

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  25 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sterowniki zaktualizować

Komputer -> prawy klawisz myszy -> właściwości -> menadzer urządzeń

powiedz jaką masz tam "karte graficzną" ;>
BracisienietraciLP
BracisienietraciLP
  25 kwietnia 2012

ATI Mobility Radeon HD 3650

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  25 kwietnia 2012

najlepiej to odinstaluj grę, bo w razie gdybyś ją uruchomił, później na forum założysz temat czemu ta gra jest tak bardzo beznadziejna...

whitestok
whitestok
  26 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

szczerze mowiac to zalezy pod jakim kątem na to patrzeć :D jeśli chodzi o trochę rozrywki to da się wytrzymać, zwłaszcza na multi jak się po krętej uliczce w mustangu tyłem zarzuca :)
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  26 kwietnia 2012

czy gra jest orginalna czy pirat ??

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  26 kwietnia 2012

ale trzeba przyznać, że seria nfs jest z tytułu na tytuł coraz gorsza :-/ w nowych nfs jedynie grafika jest dobra, bo rozgrywka dno. Gdyby stworzyli coś na miarę undergrounda 2 z dzisiejszą grafiką... mieszanka wybuchowa. osobiście chyba skonałbym przed monitorem z wycieńczenia :-) the run to trochę taka bajka... 300 km/ h bokiem w dość ciasnym zakręcie o_O

TottenhamH
TottenhamH
  26 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby stworzyli coś na miarę undergrounda 2

chyba nigdy nie grales w
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  26 kwietnia 2012

hahaha....

Naniiii
Naniiii
  26 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: seria nfs jest z tytułu na tytuł coraz gorsza :-/

tu się zgodzę :zakrecony:
Malolat
Posty: 126 (po ~85 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 19
Malolat
  27 kwietnia 2012

zmien cracka i bedzie trybic :) (chyba ze to orginal to zmienia postac rzeczy)

To jest nie miłość do muzyki, to jest pasja wychodząca poza upodobanie i poza hobby, to jest droga życia. Muzyka jest esencją mojego życia

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  27 kwietnia 2012
Malolat
Malolat: zmien cracka

o takich rzeczach nie piszemy na tym forum
whitestok
whitestok
  29 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

To prawda. Kiedyś słyszałem, że miał wyjść Underground 3 ale ni widu ni słychu a fanów Underground 2 jest masa :) najbardziej podobało mi się to, że jednym autem można było wygrać wszystkie wyścigi, kwestia w dostrojeniu auta po modyfikacjach :) MX-5, 240SX i Corollą zakończyłem tą grę kilka razy :D kiedyś nie mogłem się oderwać :D

@:
NFS4 też dobrze wspominam, później NFS Porsche, później Hot Pursuit 2 i szczerze mówiąc to nowy Hot Pursuit też wcale źle nie wypadł :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.