kamshot2
kamshot2
  22 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam . mam nie mały problem chodzi mi aby mieć dostęp do haseł osoby której logowala się np.na Facebooka z mojego komputera lecz ta osoba nie klkała opcji" zapamiataj hasło" . słyszałem ze istniej program który automatycznie zapisuje wszystkie hasła, tu nie chodzi o zadna kradzie konta lecz o sprawdzenie wiernosci dziewczyny poniewaz mysle ze cos ukrywa przede mna i romansuje z kims przez Fejsa a nie chce mi dac hasła do konta mam jedynie jej E-MAIL ale rowniez do niego nie mam hasła.........

Czekam na jakies podpowiedzi ze strony hakerów to pilne ::piwo:: :|

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hakerów


Konto usunięte
Konto usunięte: Witam . mam nie mały problem chodzi mi aby mieć dostęp do haseł osoby której logowala się np.na Facebooka z mojego komputera lecz ta osoba nie klkała opcji" zapamiataj hasło" . słyszałem ze istniej program który automatycznie zapisuje wszystkie hasła, tu nie chodzi o zadna kradzie konta lecz o sprawdzenie wiernosci dziewczyny poniewaz mysle ze cos ukrywa przede mna i romansuje z kims przez Fejsa a nie chce mi dac hasła do konta mam jedynie jej E-MAIL ale rowniez do niego nie mam hasła.........

Hmmm czy to aby nie jest karalne? Zmień dziewczynę...
Niereformowalny
Niereformowalny
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sprawdzenie wiernosci dziewczyny

Podobno związek opiera się na zaufaniu.Daj mi link do jej profilu zobaczę co da się zrobić :ninja:

a raczej wyślę jej link do tego tematu
kamshot2
kamshot2
  22 kwietnia 2012

ja pytam o co innego a wy mi na inny temat tu odpisujecie

Niereformowalny
Niereformowalny
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pytam o co innego a wy mi na inny temat tu odpisujecie

Podaj adres jej profilu :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.