XxJakabxX
XxJakabxX
  17 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam,
Posiadam notebooka z mobilnym internetem z orange w notebooku znajduje się karta sim. Chciał bym podłączyć ten internet pod komputer klasy PC ale nie wiem jakiego sprzętu użyć jaki modem itp. i niestety jest jeszcze u mnie słaby zasięg ów internetu więc czy istnieje możliwość zrobienia przedłużki kablem USB albo kablem Ethernet tak żaby modem znajdował się w miejscu z wysokim poziomem zasięgu. Jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość zamontowania jakiegoś wzmacniacza żeby poprawiła się wydajność modemu?

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: notebooka

pomijając posiadające moduł 3g delle to chyba netbook nie notebook:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciał bym podłączyć ten internet pod komputer klasy PC ale nie wiem jakiego sprzętu użyć jaki modem itp.

Obojętnie, jakiś huaweii z wyjściem antenowym.

Konto usunięte
Konto usunięte: czy istnieje możliwość zrobienia przedłużki kablem USB

przedłużki do kupienia w wielu sklepach elektronicznych.

Konto usunięte
Konto usunięte: albo kablem Ethernet

Teoretycznie się da tylko po co?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość zamontowania jakiegoś wzmacniacza żeby poprawiła się wydajność modemu?

Anteny kierunkowe, podobno teraz panelówki dobrze sobie radzą. jakkolwiek zapomnij o produktach z alledrogo. na forum bez kabli znajdziesz dobre info co do anten.
W lapach jeżeli jest już moduł 3g to anteny całkiem dobrze się sprawują.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakiegoś wzmacniacza

Wzmacniacze są, ale to gruby pieniądz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.