Maturo
Maturo
  17 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam zakupiłem wczoraj tą oto kartę Asus AH4650 1GB , i niby wszystko działa , wszystko dobrze wyświetla itp.
Sterowniki instalowałem oryginalne z płyty
Wczoraj postanowiłem że zagram sobię w C.S 1,6 po włączeniu ukazał mi się taki komunikat :

Jacek80
Jacek80
  17 kwietnia 2012

odinstaluj obecne oprogramowanie grafiki z komputera,
ściągnij i zainstaluj najnowsze oprogramowanie ze strony producenta układu
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
z list wybierasz
1 - desktop graphic
2 - Radeon HD series
3 - Radeon HD 4xxx series PCIe
4 - swój system operacyjny
5 - klikasz Display Results
6 - na następnej stronie pobierasz co potrzeba

Maturo
Maturo
  17 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: odinstaluj obecne oprogramowanie grafiki z komputera, ściągnij i zainstaluj najnowsze oprogramowanie ze strony producenta układu http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx z list wybierasz 1 - desktop graphic 2 - Radeon HD series 3 - Radeon HD 4xxx series PCIe 4 - swój system operacyjny 5 - klikasz Display Results 6 - na następnej stronie pobierasz co potrzeba


Witam wszystko zrobiłem tak jak kazałeś , no i po instalacji pisze tylko zakoncz nie ma czegos takiego jak np uruchom ponownie zeby dobrze działało itp.
Wiec sam to zrobilem , ale dalej mi pisze ze znaleziono nowy sprzet.
tak samo nie mam nic na pasku
ani w starcie.
tak jakby sie to nie zainstalowalo chociaz caly proces instalacji przedszedl poprawnie ;/
Maturo
Maturo
  17 kwietnia 2012

Ok sciągnalem inne sterowniki z internetu do tej karty i gra zaczela dzialac , ale mam jeszcze pytanie czy to normalnie przy mojej specyfikacji ze film hd musi sie pierw caly caladowac na youtube zeby ogladac bez zacinania? wczesniej na laptopie moglem nacisnac 720p i ogladalem bez efektu ze glos szybciej od video , a teraz musi mi sie caly film zbuforowac zeby film w 720p sie nie zacinal.
Procek intel pentium d 3,06 GHz
2 gb ramu
Grafa AH4650 1GB
nie wiem czy ma znaczenie net 25mb/s

Maturo
Maturo
  17 kwietnia 2012

z czystej ciekawosci zainstalowalem przeglądarke operę i o dziwo kiedy wszedłem na youtube filmy w hd 720p nie zacinaly się tzn nie musialem czekac az cały sie zbuforuję , aktualnie używam google chrome , gdzies sie doczytalem ze ostatnia aktualizacja tez przegladarki strasznie ją pogorszyła i ze sie zacina itp ;/ sa z nia problemy .
Ma ktoś na to jakąś rade?

Jacek80
Jacek80
  17 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktoś na to jakąś rade?

czekać na następną aktualizację ;)
z czystej ciekawości możesz sobie zrobić test łącza na
www.speedtest.net (prędkość łącza)
oraz
www.pingtest.net (czasy łączenia się z serwerami)
Maturo
Maturo
  17 kwietnia 2012

mnie zaraz rozwali ;/ jeden reset tylko kompa bo musialem wyjsc ;/
spróbowalem właczyc gre i znowu ten blad ;/
ehh doczytalem sie gdzies ze mozliwe ze plyta glowna nie jest kompatybilna czy cos takiego ;/

Maturo
Maturo
  17 kwietnia 2012

nie mam juz siły do tej karty , prawie w nic nie gram ale w glupiego cs nie mozna nawet pograc ciagle wywala ten błąd musze sie pozbyc tej karty i chyba kupie jakiegos geforca..

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam juz siły do tej karty , prawie w nic nie gram ale w glupiego cs nie mozna nawet pograc ciagle wywala ten błąd musze sie pozbyc tej karty i chyba kupie jakiegos geforca..

i bedziesz miał to samo. To całkiem możliwe.
Wcześniej jaką kgraficzną miałeś?
Jaki model zasilacza?
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  18 kwietnia 2012

dobra widzę ze miałeś wcześniej temat
po pierwsze 450w to teoretycznie ok ale to zależy od marki.
po drugie usunąłeś w ogóle stare sterowniki GF? ale całkowicie, bez jakichkolwiek śladów. Przy wpinaniu grafiki w agp podłączyłeś do niej dodatkowy kabelek zasilający?

Maturo
Maturo
  18 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Maturo:nie mam juz siły do tej karty , prawie w nic nie gram ale w glupiego cs nie mozna nawet pograc ciagle wywala ten błąd musze sie pozbyc tej karty i chyba kupie jakiegos geforca.. i bedziesz miał to samo. To całkiem możliwe. Wcześniej jaką kgraficzną miałeś? Jaki model zasilacza?

GeForce 6200
Czytałem że ten błąd występuje tylko w nie których Raadeonach.
Co to zasilacza to Ibox 450w
Grafike całą usunałem wszystkie sterowniki.
Tak podłaczyłem kabel zasilający który uruchomił wentylator w grafice.
Mnie ta karta działa bez problemu po za właśnie grami kiedy wyskakiwał ten błą czytałem na necie , i duzo osob ma problem z ta karta i wlasnie ten sam problem.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  25 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałem że ten błąd występuje tylko w nie których Raadeonach.

to na gwarancje?

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to zasilacza to Ibox 450w

do tego radka na agp to stanowczo za mało, może dostawać za mało mocy

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak podłaczyłem kabel zasilający który uruchomił wentylator w grafice.

On jest nie tylko od wentylatora. ale nie mów ze zrobiłeś to na kompie włączonym podłączonym do zasilacza

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie ta karta działa bez problemu po za właśnie grami kiedy wyskakiwał ten błą czytałem na necie , i duzo osob ma problem z ta karta i wlasnie ten sam problem.

Ja bym sprawdził takim revo czy czymś czy nie ma błędnych wpisów w rejestrze/plików które nie zostały usunięte przy deinstalacji starych przez co problem występuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.