Kowal0072
Kowal0072
  15 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam:piwo:
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nokii 5530. W zasadzie nie wiem czy to problem, aczkolwiek denerwuje strasznie. Mianowicie dostaje sms-a biorę opcję odpowiedz i czekam bardzo długo na to aż załaduje się pole do pisania. Na oko to tak z 10 sekund może więcej. Na dłuższą metę strasznie to przeszkadza. Podczas pisania zwykłej wiadomości bez odpowiadania, czas ten jest nieco krótszy. Podobnie jest z wysyłaniem wiadomości. Napiszę tekst wysyłam i ten pasek mieli mieli. Dodam, że wcześniej miałem inną nokię i nie było z tym takich problemów.
Da się coś zaradzić na to? Jaka jest tego przyczyna? Te telefony tak mają ? Czy to tylko mój jest na tyle oryginalny ;d ?

Maturo
Maturo
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nokii 5530. W zasadzie nie wiem czy to problem, aczkolwiek denerwuje strasznie. Mianowicie dostaje sms-a biorę opcję odpowiedz i czekam bardzo długo na to aż załaduje się pole do pisania. Na oko to tak z 10 sekund może więcej. Na dłuższą metę strasznie to przeszkadza. Podczas pisania zwykłej wiadomości bez odpowiadania, czas ten jest nieco krótszy. Podobnie jest z wysyłaniem wiadomości. Napiszę tekst wysyłam i ten pasek mieli mieli. Dodam, że wcześniej miałem inną nokię i nie było z tym takich problemów. Da się coś zaradzić na to? Jaka jest tego przyczyna? Te telefony tak mają ? Czy to tylko mój jest na tyle oryginalny ;d ?


Miałem ten telefon i ten troche mulił takie uroki telefonu z symbianem :)
ale ja musialem czekac tak 4-5 sec.
Jest na to pare sposobów , musisz sformatować telefon ,usunąć wszystkie wiadomości, najlepiej przywrócić ustawienia fabryczne , możesz też spróbować sformatować kartę pamięci i zaktualizować oprogramowanie :)
Aha no i najlepiej wszystkie pliki typu jakies gry , programy trzymaj na karcie pamieci.
pozdrawiam
Kowal0072
Kowal0072
  15 kwietnia 2012

Ok dziękuje za info. No fakt, że muli. A ze zmianą softa na nie brandowy próbowałeś? Daje to coś w ogóle?

Maturo
Maturo
  15 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok dziękuje za info. No fakt, że muli. A ze zmianą softa na nie brandowy próbowałeś? Daje to coś w ogóle?

chodziło mi bardziej o aktualizacje ze strony noki :)
Kowal0072
Kowal0072
  15 kwietnia 2012

tak ja wiem, o co chodzi.Mam wszystko zainstalowane.
To było kolejne pytanie ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.