NajaranaRapem93
Posty: 158 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 398
NajaranaRapem93
  6 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Mulil mi komp ;/ wiec zrobilam format ,ale zapomnialam zgrac waznych zdjec. ; / da sie jakos odzskac je ? przez jakis program albo cos?

:rock:
MichaU
MichaU
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mulil mi komp ;/ wiec zrobilam format ,ale zapomnialam zgrac waznych zdjec. ; / da sie jakos odzskac je ? przez jakis program albo cos?

kiedys wiem ze byl to disc digger czy cos podobnego generalnie cos da sie odzyskac ale wieksza szansa jak zrobisz to w miare szybko
Jacek80
Jacek80
  6 kwietnia 2012

ogólnie zasada jest taka...
im więcej wgrasz danych na dysk po formacie (wliczając instalkę windowsa) tym mniejsze szanse na odzyskanie czegokolwiek
spróbuj odzyskać zdjęcia za pomocą tego np http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html

Niereformowalny
Niereformowalny
  6 kwietnia 2012

ja jednak proponuje swoje najwazniejsze dane umieszczac na innej partycji niż windows dopóty dysk się nie zesmali i nie popełni się błędu podczas formatu dane same raczej nie znikną :) takim sposobem swoje zbiory mam niemal od kupna tj. jakieś prawie 10 lat ;-)

NajaranaRapem93
Posty: 158 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 398
NajaranaRapem93
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie zasada jest taka... im więcej wgrasz danych na dysk po formacie (wliczając instalkę windowsa) tym mniejsze szanse na odzyskanie czegokolwiek spróbuj odzyskać zdjęcia za pomocą tego np http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Program,Windows,13044.html


sproboje :) oby pomoglo
:rock:
NajaranaRapem93
Posty: 158 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 398
NajaranaRapem93
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jednak proponuje swoje najwazniejsze dane umieszczac na innej partycji

wiem wiem :) ale glupia myslalam ze mam je zgrane -,-
:rock:
dymion
dymion
  7 kwietnia 2012

mało program o nazwie restoration często sobie radzi. warto zachować nawet te pliki, które nie otwierają się po odzyskaniu, można je naprawić innym programem.

NajaranaRapem93
Posty: 158 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 398
NajaranaRapem93
  9 kwietnia 2012

duzo plikow mi pisze ze nie mozna zobaczyc przez prog.Recuva ,ale program swietny:)

:rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.