xyz
xyz
  1 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Jak w temacie - szukam dobrego&taniego (max 100zł rocznie) hostingu pod bloga i nie wiem na czym się w sumie opierać. Blog ma stać na wp. Propozycje jakieś?

sweetboy911
sweetboy911
  1 kwietnia 2012

dobre & tanie to jedno drugie wyklucza :-)
Na friko.pl masz za free.

A tak apropo friko.pl:
Ktos sie moze orientuje po jakim czasie mozna zalozyc tam ponownie hosting o takiej samej nazwie jak byla kiedys. Usunalem niedawno wlasnie jeden z hostingow, a teraz chce zalozyc o takiej samej nazwie i niet. Wywala ze nazwa zajeta,

xyz
xyz
  1 kwietnia 2012

Nie chcę darmowego. Chcę coś do 100zł max na początek.
linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19
Patrzałem na ten, tak orientacyjnie - może być?

sweetboy911
sweetboy911
  1 kwietnia 2012

jezeli masz zamiar wrzucac duzo zdjec to ta opcja moze nie byc odpowiednia dla ciebie poniewaz masz do dyspozycji tylko 2 GB.
Na poczatek moze to wydawac sie duzo jednak z czasem moze okazac sie ze braknie miejsca.

xyz
xyz
  1 kwietnia 2012

Nie, nie. Zdjęć prawie w ogóle. Same teksty.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  1 kwietnia 2012
xyz
xyz: Nie, nie. Zdjęć prawie w ogóle. Same teksty.

sprawdź proserwer.pl
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  1 kwietnia 2012
xyz
xyz: Nie chcę darmowego. Chcę coś do 100zł max na początek. linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19 Patrzałem na ten, tak orientacyjnie - może być?

Mam parę stronek na Linuxpl i całkiem przyzwoicie śmiga z małymi serwisami na CakePHP, Kohanie, trochę gorzej na Webspellu, ale tu sądzę że to już raczej wina samego przestarzałego skryptu.
DjLukasz
DjLukasz
  3 kwietnia 2012

"" ovh.pl "" tam maja hostingi

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  3 kwietnia 2012
DjLukasz
DjLukasz: "" ovh.pl "" tam maja hostingi

Które przy 10 osobach na stronie zaczynają mulić.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.