AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  20 marca 2012 (pierwszy post)

Mam problem z desynchronizacją napisów do filmów z rozszerzeniem mkv. Wgrywałem masę kodeków, odtwarzaczy lecz nic nie przyniosło skutku. Nie każdy plik jest zły, większość filmów idzie ładnie, ale największy problem jest z serialami, gdzie prawie co drugi odcinek jest zdesynchronizowany. Oczywiście nie ma ma mowy o zabawie z czasem bo za każdym razem gdy przestawiam czas wyświetlania napisów to przez chwile idzie dobrze i po czasie znów się rozchodzi tak, że podczas trwania jednego odcinka serialu zmieniam synchronizację 4 razy co jest bardzo upierdliwe. Wie ktoś co może być tego przyczyną lub który kodek załatawia sprawę ?

whitestok
whitestok
  20 marca 2012
AleJaTakNieChce
AleJaTakNieChce: Wie ktoś co może być tego przyczyną

przyczyną jest koleś, który kleił tłumaczenie...po prostu bardzo wiele seriali ma tłumaczenie zrobione na odp*e*dol...
sourcerer
Posty: 740 (po ~147 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
sourcerer
  21 marca 2012

Szukaj napisów pod konkretny framrate filmu.

AleJaTakNieChce
Posty: 1408 (po ~200 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
AleJaTakNieChce
  22 marca 2012

Napisy są dopasowane idealnie do wersji filmu, długość i framerate się zgadzają. Przeważnie napisy zaczynają się rozjeżdżać od 1/4 długości filmu. Słyszałem, że przyczyną może być brak lub też nawet nadmiar kodeków, lecz wciąż nie trafiłem na odpowiednie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.