eMeR
eMeR
  18 marca 2012 (pierwszy post)

Przestał mi działać w laptopie (Toshiba) przycisk, który włącza/wyłącza touchpada. Możliwe, że gdzieś to zablokowałam, czy rzeczywiście przycisk się popsuł? Mam laptopa od października, więc wolałabym, żeby wszystko działało jak należy.

FAzo
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 24
FAzo
  18 marca 2012

Uwazaj, czy nie wylaczyles tego sprzetowo.

FAzo
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 24
FAzo
  18 marca 2012

Tfu programowo!

eMeR
eMeR
  18 marca 2012

A jak to ewentualnie programowo włączyć? ;)

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 marca 2012

Każdy laptop na klawiaturze ma klawisz funkcji po lewej na niebiesko "FN" i odpowiedniki poszczególnych programów bądź aplikacji potrzebnych laptopowi przypisanych do klawiszy F , np F8, wyłaczenie wi fi itp. Popatrz czy tam nie masz ikonki touchpada z przekreśleniem , powinien być i użyj klawisza funkcji i przyśnij go może to coś da i sie odblokuje . Jeszcze jedna ikonka powinna być na prawym pasku zadań koło zegarka , też symbol touchpada , kliknij prawym na niego i poszukaj funkcji odblokuj lub coś w tym stylu.

eMeR
eMeR
  18 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy laptop na klawiaturze ma klawisz funkcji po lewej na niebiesko "FN" i odpowiedniki poszczególnych programów

da się wyłączyć/włączyć bez problemu przez FN

Konto usunięte
Konto usunięte: być na prawym pasku zadań koło zegarka , też symbol touchpada

nie mogę tu znaleźć nic co by odblokowało mi ten przycisk...

jakoś tam tego touchpada da się włączyć/wyłączyć w inny sposób. chodzi mi o to, że przycisk działał bez problemu i przestał, nie mam pojęcia dlaczego.
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  19 marca 2012

wejdz w panel sterowania>MYSZ
i tam masz do wyboru urzędzenie wskazujące, więc musisz wybrać touch'a
w mojej toshibie on się nazywa "synaptics touchpad na porcie PS/2.
może coś pomoże

eMeR
eMeR
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w mojej toshibie on się nazywa "synaptics touchpad na porcie PS/2.

mam dokładnie to samo wybrane, także nic to nie zmienia, ale dzięki;)
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  19 marca 2012

więc to samo panelsterowania>mysz>ustawienia urządzenia
może tam masz wyłączonego.... jeśli nie zadziała to nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny

eMeR
eMeR
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: panelsterowania>mysz>ustawienia urządzenia

tam też już wszystko sprawdzałam, także tym bardziej nie mam pojęcia czemu nie działa ten przycisk. żeby to było jakieś uszkodzenie mechaniczne, szczerze wątpię...
MTF
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  22 marca 2012
eMeR
eMeR:

Jaki model tej Toshiby?
eMeR
eMeR
  23 marca 2012
MTF
MTF: Jaki model tej Toshiby?

satellite L750-102
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.