eMeR
eMeR
  18 marca 2012 (pierwszy post)

Przestał mi działać w laptopie (Toshiba) przycisk, który włącza/wyłącza touchpada. Możliwe, że gdzieś to zablokowałam, czy rzeczywiście przycisk się popsuł? Mam laptopa od października, więc wolałabym, żeby wszystko działało jak należy.

Fazo
Fazo
  18 marca 2012

Uwazaj, czy nie wylaczyles tego sprzetowo.

Fazo
Fazo
  18 marca 2012

Tfu programowo!

eMeR
eMeR
  18 marca 2012

A jak to ewentualnie programowo włączyć? ;)

NicZaFriko
NicZaFriko
  18 marca 2012

Każdy laptop na klawiaturze ma klawisz funkcji po lewej na niebiesko "FN" i odpowiedniki poszczególnych programów bądź aplikacji potrzebnych laptopowi przypisanych do klawiszy F , np F8, wyłaczenie wi fi itp. Popatrz czy tam nie masz ikonki touchpada z przekreśleniem , powinien być i użyj klawisza funkcji i przyśnij go może to coś da i sie odblokuje . Jeszcze jedna ikonka powinna być na prawym pasku zadań koło zegarka , też symbol touchpada , kliknij prawym na niego i poszukaj funkcji odblokuj lub coś w tym stylu.

eMeR
eMeR
  18 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy laptop na klawiaturze ma klawisz funkcji po lewej na niebiesko "FN" i odpowiedniki poszczególnych programów

da się wyłączyć/włączyć bez problemu przez FN

Konto usunięte
Konto usunięte: być na prawym pasku zadań koło zegarka , też symbol touchpada

nie mogę tu znaleźć nic co by odblokowało mi ten przycisk...

jakoś tam tego touchpada da się włączyć/wyłączyć w inny sposób. chodzi mi o to, że przycisk działał bez problemu i przestał, nie mam pojęcia dlaczego.
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  19 marca 2012

wejdz w panel sterowania>MYSZ
i tam masz do wyboru urzędzenie wskazujące, więc musisz wybrać touch'a
w mojej toshibie on się nazywa "synaptics touchpad na porcie PS/2.
może coś pomoże

eMeR
eMeR
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w mojej toshibie on się nazywa "synaptics touchpad na porcie PS/2.

mam dokładnie to samo wybrane, także nic to nie zmienia, ale dzięki;)
oBaRtOlInI89Lbn
oBaRtOlInI89Lbn
  19 marca 2012

więc to samo panelsterowania>mysz>ustawienia urządzenia
może tam masz wyłączonego.... jeśli nie zadziała to nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny

eMeR
eMeR
  19 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: panelsterowania>mysz>ustawienia urządzenia

tam też już wszystko sprawdzałam, także tym bardziej nie mam pojęcia czemu nie działa ten przycisk. żeby to było jakieś uszkodzenie mechaniczne, szczerze wątpię...
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  22 marca 2012
eMeR
eMeR:

Jaki model tej Toshiby?
eMeR
eMeR
  23 marca 2012
MTF
MTF: Jaki model tej Toshiby?

satellite L750-102
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.