WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  15 marca 2012 (pierwszy post)

kupiłem kartę emu-0404 i jest problem bo nie wiem jak cokolwiek podłączyc do tego dziadostwa, konkretnie chodzi o słuchawki i mikrofon karta ma 2 wejscia IN L i R oraz Out L i R, jakich kabli potrzebuje by to ogarnąć by działało to co mnie interesuje:(
pozdrawiam hydepark

Gothiclady
Gothiclady
  15 marca 2012

no wtykasz kable od słuchawek w te dziurki i już.

Winterfell
Winterfell
  15 marca 2012

To chyba chodzi o to, że od strony in podłączasz do kompa- płyty głównej a od strony out do słuchawek, mikrofonu, głośników itp. :D

Improwizuję. :ziober2:

Winterfell
Winterfell
  15 marca 2012

A nie, chyba nie tak :rotfl: l i r to lewy i prawy, in to wejściowy a out to wyjściowy, więcej nie wiem wtf. :ziober2:

Gothiclady
Gothiclady
  15 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: karta ma 2 wejscia IN L i R oraz Out L i R


no in to do, out to z a L to lewa und R to prawa.

:zabawa:
Gothiclady
Gothiclady
  15 marca 2012
Winterfell
Winterfell: A nie, chyba nie tak l i r to lewy i prawy, in to wejściowy a out to wyjściowy, więcej nie wiem wtf.


Gothiclady
Gothiclady: no in to do, out to z a L to lewa und R to prawa.


noooo, coś tam w ten deseń :F
Winterfell
Winterfell
  15 marca 2012

Musiałabym widzieć o co chodzi właściwie. :D jeśli ma już tę kartę podłączoną, to powinno normalnie przez te trzy kolorowe otworki w jednostce być. :nielapie:

Gothiclady
Gothiclady
  15 marca 2012

jest problem, bo oprócz tego że zostałyśmy nazwane brzydko, to chodzi o jakieś kable :ziober2:

Jacek80
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  15 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest to? http://media.soundonsound.com/sos/sep04/images/emu0404.l.jpg

tak dokładnie, na bolka oko to potrzebne beda takie kable chyba
http://www.dj-sklep.pl/p/pl/2454/reloop+kabel+stereo+6-3+mm+jack+m++2x+mono+6-3+mm+jack+m+3-0+m.html
http://www.dj-sklep.pl/p/pl/2465/reloop+kabel+2x+rca+m++2x+mono+6-3+mm+jack+m+1-5+m.html
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  16 marca 2012

Z czystej ciekawości emu na pci-e też ma problem z działaniem w kilu programach jednocześnie? Sam myśle o tej albo 0202 w wersji usb, ale działanie tylko w jednym pierwej uruchomionym programie czyni obsługę lekko mówiąc problematyczną.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak dokładnie, na bolka oko to potrzebne beda takie kable chyba http://www.dj-sklep.pl/p/pl/2454/reloop+kabel+stereo+6-3+mm+jack+m++2x+mono+6-3+mm+jack+m+3-0+m.html http://www.dj-sklep.pl/p/pl/2465/reloop+kabel+2x+rca+m++2x+mono+6-3+mm+jack+m+1-5+m.html

A nie cos co będzie łaczyło dwa wyjścia tylko z dziurą a nie bolcem? Bo wydaje mi sie ze tam jest oddzielnie na kanał lewy i oddzielnie na kanał prawy Nie znam sie nie znam języka wiec pisze po chłopsku

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  16 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czystej ciekawości emu na pci-e też ma problem z działaniem w kilu programach jednocześnie? Sam myśle o tej albo 0202 w wersji usb, ale działanie tylko w jednym pierwej uruchomionym programie czyni obsługę lekko mówiąc problematyczną.

jak ogarne to ci powiem ale jak masz wybór karta na usb lub pci to bierz pci, duzo bardziej stabilna z tym ze np jak masz esi juli to sa juz symetryczne wejscia i ogólnie ohah ale jak ci potrzebna karta tylko do słuchania muzy to lepiej juz poszukać czegos innego

Konto usunięte
Konto usunięte: A nie cos co będzie łaczyło dwa wyjścia tylko z dziurą a nie bolcem? Bo wydaje mi sie ze tam jest oddzielnie na kanał lewy i oddzielnie na kanał prawy Nie znam sie nie znam języka wiec pisze po chłopsku

dokładnie kanał lewy i prawy wiec musi być przelotka ale ja słuchawki rozwiąże chyba na zasadzie przedwzmacniacza słuchawkowego, narazie podłącze wieże i mikrofon by sprawdzić co i jak, potem bede kombinować dalej
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  17 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ogarne to ci powiem ale jak masz wybór karta na usb lub pci to bierz pci, duzo bardziej stabilna z tym ze np jak masz esi juli to sa juz symetryczne wejscia i ogólnie ohah ale jak ci potrzebna karta tylko do słuchania muzy to lepiej juz poszukać czegos innego

Mam laptopa wyboru szczególnego nie mam i 0202 robi się sensownym zakupem bo creativy mnie nie kręcą a xonary nie są takie zajebiste w usb. Poza tym 0202 ma przedwzmaczniacz więc CAL!e będą dobrze brzmiały. W sumie na tę kartę mam tylko musze dozbierać ok 1k na jakieś sensowne kolumienki. Kumpel cały czas tłumaczy mi o 2.1 a ja wszędzie czytam ze to zniekształca dzwięk i lepiej kupić dwie duże kolumienki

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie kanał lewy i prawy wiec musi być przelotka ale ja słuchawki rozwiąże chyba na zasadzie przedwzmacniacza słuchawkowego, narazie podłącze wieże i mikrofon by sprawdzić co i jak, potem bede kombinować dalej

Z tego co podałem Ci w linku wynika ze ta karta wzmacniacza słuchawkowego nie posiada więc właśnie potrzebny jest przedwzmacniacz/wzmacniacz.

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co podałem Ci w linku wynika ze ta karta wzmacniacza słuchawkowego nie posiada więc właśnie potrzebny jest przedwzmacniacz/wzmacniacz.

sprawdze karte na wzmacniaczu, jesli nie bedzie działac to zwrot a jak tak to behringera biedaczkowy przedwzmak na 4 zestawy słuchawkowe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.