Maturo
Maturo
  15 marca 2012 (pierwszy post)

Witam , chciałbym kupić sobie netbooka , nie mialem jeszcze takiego sprzetu i nie wiem na co zwracac uwage? Może ma ktoś z was netbooka lub mial i coś poleca lub wlasnie nie poleca?
z gory dzieki
Pozdrawiam

Jacek80
Jacek80
  15 marca 2012

to zależy co naprawdę chcesz na nim robić (bo w super gry to raczej nie pograsz) i jaką kwotą dysponujesz

Maturo
Maturo
  15 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to zależy co naprawdę chcesz na nim robić (bo w super gry to raczej nie pograsz) i jaką kwotą dysponujesz

Chciałbym go do internetu , no i moze byc uzywany :)
whitestok
whitestok
  15 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Szukaj czegoś z procesorem od AMD, taki C50 albo C60 by Ci w zupełności wystarczyły. Netbooki z procesorami od intela to muły więc Intela w netbookach unikaj.

Co do marki to cokolwiek aby markowe :) tzn na wynalazki typu Medion itp nawet nie zwracaj uwagi :D
Maturo
Maturo
  15 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Maturo: Szukaj czegoś z procesorem od AMD, taki C50 albo C60 by Ci w zupełności wystarczyły. Netbooki z procesorami od intela to muły więc Intela w netbookach unikaj. Co do marki to cokolwiek aby markowe :) tzn na wynalazki typu Medion itp nawet nie zwracaj uwagi :D


czyli ,acer , asus , hp itp tak?
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ,acer , asus , hp itp tak?

Dokładnie. O dziwno netbooki hp to dobra opcja bo są na ogół dobrej jakości a serwis ten sam co compaqów więc też ok. Jak Cię stać do samej obsługi neta wystarczający może być taki asus optimus nawet w nowszej wersji prime. Optymistycznie za 2 lata netbooków praktycznie nie będzie albo bedą oferowały bardzo dobrą wydajność w innym wypadku zostaną zepchnięte przez tańsze tablety.

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

whitestok
whitestok
  16 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ,acer , asus , hp itp tak?

tak, ja mam Acer'a Aspire One 521 z prockiem AMD i Radeon'em HD4225 i jestem zadowolony mimo, że kupiłem go 2 lata temu to do tej pory spełnia moje wymagania bez problemu. System jaki w moim netbooku siedzi to Windos 7 Home Premium i nie muli ani trochę. Filmy w 1080p działają bez problemu, nawet te z bluray odtwarzane przy użyciu emulatora napędów daemon tools. Youtube w rozdzielczości 1080p też działa super. Dlatego właśnie polecam netbooki z procesorami AMD bo tam jest też zawsze grafika mocniejsza dużo niż intelowski syf.
chicel
chicel
  18 marca 2012

ja mam ASUSA 1001PXD
1.6Ghz
grafika 256MB
ram 2 GB
dysk 250GB
w zupełności wystarcza do przeglądania stron internetowych obejrzenia jakiegoś filmu itp.
jest to taka okrojona wersja normalnego laptopa ale przynajmniej jest mały, wejdzie każdej kobiecie do torebki. można go zabrać do samochodu obejrzeć jakiś film, może służyć jako komputer diagnostyczny, ale powiem tak że gry na takim sprzęcie to ostateczność...
tak samo filmy na YT w HD trzeba uważać bo jeśli w tle działa jakaś aplikacja to już nie obejrzymy płynnie, poza tym sprzęt warty ceny do 1000PLN, ja dałem 700zł i nie żałuję ani złotówki, sam fakt że bateria trzyma bez problemu 5godz a przy oszczędnej pracy nieco ponad 6h może nie którym się spodobać :)

w razie pytań co do mojego modelu pisać na PW

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.