Komandorbart
Komandorbart
  11 marca 2012 (pierwszy post)

Mam problem z tą grą, otóż chodzi o to że jak ją zainstalowałem to działała nawet fajnie, tylko lekko się zacinała, zmieniłem grafikę w opcjach systemowych i gdy chciałem grać to zrobił się czarny ekran, słychać było muzykę, odgłosy itp, odinstalowałem grę ale ciągle to samo, 3 razy ją instalowałem i usuwałem i dalej to samo, co z tym jest? proszę o pomoc. Pozdrawiam.

whitestok
whitestok
  12 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

pewnie masz gdzieś w systemie zapisane ustawienia i dlatego wciąz tak samo się dzieje, sprawdź w dokumentach czy jest jakiś folder o nazwie Dead Rising ale może być ten folder też w innym miejscu, nie miałem tej gry więc nie wiem gdzie zapisuje dane ale sprawdź dokumenty dla pewności.
DubFire
Posty: 1829 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
DubFire
  15 marca 2012

Ja chyba znam problem, najprawdopodobniej zmieniłeś rozdzielczość w grze której monitor nie obsługuje. Kiedyś to samo zrobiłem, spróbuj zmienić na rozdziałkę obsługiwaną przez Twój monitor.
A tak na przyszłość zamieszczaj jeszcze specyfikację sprzętową jaką posiadasz, to ułatwi nam rozwiązanie problemu :)
Pozdrawiam.

Długie noce, krótkie dni
Mało snu, muzyka i głośniki
Dj, adapter, studio, przedziały dusznych pociągów
300 dni w trasie, 65 dni w domu...
Leszno DJ's Team

http://www.4clu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.