NicZaFriko
NicZaFriko
  1 marca 2012 (pierwszy post)

Witam , dziś nagrywałem filmik swoją kamerka internetową logitech c510 w pełnej rodzielczości.. i gdy przyszło do ogladania lekko sie rozczarowałem ponieważ nigdy wcześniej takie zjawisko nie występowało a dokładnie to opóźnienie obrazu , totalny brak synchronizacji obrazu z głosem .. głos szybciej leci , czy to sprawa kodeków ? czy czego ? wgrałem nowe ale nic nie dało , komp nie jest stary wiec nie powinien mieć problemów z odpalenie filmiku...

NicZaFriko
NicZaFriko
  1 marca 2012

jedynie co to podczas nagrywania grałem w grę czy to mogło by mieć wpływ na nagranie ? sadze ze nie czemu , bo wcześniej odtwarzałem filmik i za każdym razem w innym momencie się desynchronizuje , czasem na poczatku samym , czasem w połowie nie wiem co ejst grane ;/

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  1 marca 2012

nagrywałeś film kamerką internetową? to się nie dziw,że obraz z głosem nie jest zsynchronizowany,nawet jeżeli wcześniej był-nie wiem jakim cudem. Te kamerki są przystosowane do videokonferencji.Do nagrywania filmów stosuj porządną kamerę za minimum 400zł chyba,że używana to taniej. Kodeki nic tutaj nie pomogą.
Do odtwarzania filmów stosuj program subeditplayer.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.