dawidusw202
dawidusw202
  26 lutego 2012 (pierwszy post)

witam mam problem z monitorem ponieważ jak tylko pojawi sie pulpit to odrazu wyłącza sie monitor tzn czarny ekran jest ale kontrolka od monitora cały czas świeci zielona ale gdy wtyczke z kontaktu kilka razy wyjme i włoże to po kilku próbach na kilka minut normalnie działa monitor więc to problem z wtyczką a moze karta graficzna padnięta?
windows xp

tomas
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 9
tomas
  26 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak tylko pojawi sie pulpit to odrazu wyłącza sie monitor

Sprawdz jeszcze w trybie awaryjnym, czy problem występuje...ewentualnie reinstall sterownika grafiki; tyle na początek.
Draxiu
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  26 lutego 2012

a nie masz mozliwosci podpiac monitora do innego komputera ??
a co do grafiki to dziwne zeby byl z nia problem skoro po kilkukrotnym podlaczeniu do gniazdka zasilania dziala przez kilka minut

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Czerek5
Czerek5
  27 lutego 2012
Draxiu
Draxiu: co do grafiki

Może się przegrzewa grafa. A te owe kilkukrotne podłączanie daje czas na ochłodzenie się karty. Ale i tak na sam początek polecił bym tryb awaryjny, jak w nim działa to znaczy ze coś ze sterami się stało.
dawidusw202
dawidusw202
  27 lutego 2012

to prawda w trybie awaryjnym nie ma problemów z monitorem tylko co mogło sie stać z tymi sterownikami musze koniecznie wgrać nowe?

tomas
tomas
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: musze koniecznie wgrać nowe?

A czy to jest jakiś problem? podaj model karty graficznej :)
dawidusw202
dawidusw202
  27 lutego 2012

zainstalowałem nowy sterownik komputer sie uruchomił ponownie i nic dalej ta sama awaria.....

dawidusw202
dawidusw202
  27 lutego 2012

tych starych nie kasowałem bo podobno jak zainstaluje sie nowe to nie trzeba sie pozbywać starych sterowników....

tomas
tomas
  27 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tych starych nie kasowałem bo podobno jak zainstaluje sie nowe to nie trzeba sie pozbywać starych sterowników....

Odinstaluj stare sterowniki, usuń po nich pozostałości http://www.programosy.pl/program,driver-cleaner.html i spróbuj na sterownikach Omegi.
dawidusw202
dawidusw202
  28 lutego 2012

niby zainstalowałem ale nie ma wersji polish jak piszą a poza tym jak juz mam ten program to nie wiem które usunac ATI, nVidia, Creative, Realtek, 3Dfx, SIS....? bo moge usuną coś co jest mi potrzebne a nie wiem które jest stare....

dawidusw202
dawidusw202
  1 marca 2012

nikt nic nie wie? a poza tym nawet na trybie awaryjnym na początku mu sie zdarza z kilka razy zgasnąć

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.