Mario0308
Posty: 6 (po ~212 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mario0308
  19 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam milosnikow konsol :) mmoje pytanie brzmi , chcialbym zrobic chrzesniakowi prezent , chlopak ma 9 lat i niewiem czym sie sugerowac jesli chodzi o zakup xboxa albo nintendo !! konsola bedzie uzywana przewaznie do gier sportowych .... , prosze o porady , dzieki :)

whitestok
whitestok
  19 lutego 2012

XBOX 360 lepiej, albo PS3, Nintendo ma grafikę jak sprzed wojny :)

MadeForEachOther
MadeForEachOther
  19 lutego 2012

Kup mu PS3 :)

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nintendo ma grafikę jak sprzed wojny :)

i masę potwornie grywalnych tytułów. niestety produkcje big N są dość drogie

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Mario0308
Posty: 6 (po ~212 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Mario0308
  20 lutego 2012

Dzieki :) pozdrawiam :)

whitestok
whitestok
  20 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

to prawda ale czasami przychodzi czas, że chce się pograć w coś konkretnego typu Forza/Gran Turismo
ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  21 lutego 2012

Nintendo to padaka nic ciekawego, oczywiście zależy w co kto lubi grać.

?

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  21 lutego 2012

Jestem ciekaw czy ci którzy tak krytykują Nintendo w tym temacie mieli okazje grac na nim dłużej niż przez chwilę w Media Markt?

whitestok
whitestok
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

brat ma Wii więc mam możliwość grać na tym dłużej niż chwilę w MM... ale mimo wszystko wolę swoje PS3 + Move
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  27 lutego 2012

zależy co chłopak lubi jak lubi platformówki typu mario to wii jest najlepszym wyborem i to najmniej awaryjna konsola na świecie przeżyje co najmniej 2 x360 i ps3 w zasadzie nie widziałem ani nie słyszałem aby konsola komuś się popsuła chyba ze z własnej winy,jak lubi poważniejsze tytuły to proponowałbym ps3 ale ps3 i x360 to najwyżej 3 lata zabawy potem śmietnik konsole nie sa wykonane z najlepszej jakości materiałów ,no i za WII przerobione to koszt 350zł na allegro.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.