eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  15 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam, Posiadam nokie N8 (tak ta za komuny ;D), ale jestem zniej zadowolony tylko wkurza mnie to ze na WWW/SMS jest pionowa klawiatura a ja ze mam duze lapy to mi jest cieszko na niej pisac ktos by wiedzial jak to zmienic ;D?

Przy okazji wrzucie swoje pulpity z Noki N8 lub z E7 zeby zobaczyc jak u wasz to wyglada i jakie sa mozliwosc tej noki bo nie dawno ja kupilem.

Pozdrawiam

Rafal G.

MichaU
MichaU
  16 lutego 2012

a to ona nie ma akcelerometru ? tzn automatycznej zmiany orientacji ekranu ? na X6 ktora jest starsza od n8 zmienia mi sie to automatycznie.... a co do tapetek motywow itp... obczaj sobie strone www.zedge.net albo www.mobile9.com wiem wiem jest jeszcze cala masa tego ale korzystalem tylko z tych 2 :) poszukaj tez po forach dedykowanych nokii albo symbianowi.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  16 lutego 2012

No to ta nokia ciulowa patrze jest,mam ten sam problem ale mam xperie przechyle ekran i jest git

MichaU
MichaU
  16 lutego 2012

sprawdz sobie w ustawieniach czy czasem nie masz wylaczonej tej autorotacji

eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  16 lutego 2012

Waśnie w Nokii N8, E7 (komunikator) i inne sa nowa aktualizacja sytemu do pobrania "Symbian Anna" chyba nowe jak pisałem u góry to od nie dawna go ma ;) jakieś 3 tygodnie. wiec przed aktualizacja mailem "Symbian^3".

MichaU - po grzebale trochę w ustawieniach i znalazłem ;). Zgadzam sie z Toba jak przewracałem telefon to mialem klawiaturę QERTY, i w pionie tez a w Symbian^3 nie mialem tak ale teraz juz jest dobrze ;D

P.S: Dzieki za stronki :)

chicel
chicel
  20 lutego 2012

witam, możesz coś powiedzieć o tym telefonie ? czytałem test na telepolis ale wolałbym też spytać normalnego użytkownika, jak ten telefon robi zdjęcia? robi tak jak normalny aparat cyfrowy? bo według telepolis jest w n8 dobra optyka mało znana np iphonowi czy SE więc pytam ? jak zachowuje się aparat w nocy ? przy lampie wychodzą ładne zdjęcia?

piotruspila
piotruspila
  20 lutego 2012

Powiem tylko tyle że N8 to jedna z nielicznych komórek która może zastąpić kompakt. Dla niektórych to godny następca cenionej fotokomórki SE K800. Optyka jest jedna z najlepszych dotychczas zastosowanych w komórce.

whitestok
whitestok
  21 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

zobacz sobie
http://www.youtube.com/watch?v=MFZNBUaUo0U
chicel
chicel
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zobacz sobie http://www.youtube.com/watch?v=MFZNBUaUo0U

bardziej rajcuje mnie post od kogoś kto ma ten telefon :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.