Niezalogowany
Niezalogowany
  12 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam !

Mam takie pytanie, czy prędkość 1 mb będzie dobra do grania w gry w sieci przez PS3 ?

Ktoś kto gra np w PES 2012 czy FIFA 12 na takiej prędkości lub inne gry, mógłby się wypowiedzieć ? :)

Z góry dziękuję !
Pozdrawiam !

Shaitan
Shaitan
  12 lutego 2012

Oczywiście że wystarczy, ważną kwestią jest stabilność łącza i pingi.

Niezalogowany
Niezalogowany
  12 lutego 2012
Shaitan
Shaitan: Oczywiście że wystarczy, ważną kwestią jest stabilność łącza i pingi.


Możesz jaśniej?
Shaitan
Shaitan
  12 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz jaśniej?

google --> ping --> pocket loss.
lamiluzje89
lamiluzje89
  13 lutego 2012

styknie w zupełności.

Dante92
Dante92
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś kto gra np w PES 2012 czy FIFA 12 na takiej prędkości lub inne gry, mógłby się wypowiedzieć ? :)

Kiedyś grałem Kilzone 3 takiej prędkości neta czas mi się zacinało ale dobrze jest :)
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  18 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam takie pytanie, czy prędkość 1 mb będzie dobra do grania w gry w sieci przez PS3 ?

pewnie, o ile taka predkosc bedzie przez cały czas a nie np tylko w nocy, chociaz wydawało mi sie ze teraz tak słabego neta juz nigdzie nie ma...
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  18 lutego 2012

U mnie różnie śmigało, miałem 1mb neo i np w Uncharted 2 czy Killzone 2 na multi śmigało bez problemu ale już przy tekken 6 lagi były straszne, że gra sprowadzała się do walki turowej o dziwo nawet wtedy gdy wskaźnik jakości połączenia był zielony. Sprawdzałem na wszystkich regionach, EU, USA, Azja i wszędzie było tak samo. Zmiana neta i operatora w moim przypadku pomogła rozwiązać ten problem ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.