xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  10 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam
Byłem dziś w salonie Play bo chcę telefon na abonament i chciałem nr z plusa przenieść, wtedy biorę tylko na dowód. Lecz do rejestracji numeru potrzebuje nr PUK którego nie mam bo ja podejrzewam, wyrzuciłem karte gdzie on był, można jakoś inaczej go zarejestrować?

Ewentualnie jezeli kupie starter w salonie Play, to mogę u nich od razu sobie zarejestrować za ich pośrednictwem? Jesli tak to czy to płatne?

Pozdrawiam

xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  10 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie jezeli kupie starter w salonie Play

EDIT: W salonie PLUSA
MichaU
MichaU
  10 lutego 2012

czytakem gdzies ze polscy operatrorzy walcza z nieuczciwymi klientami ktorzy ledwo co kupili starter i przenosza numery zeby miec znizli czy tam tansze rozmowy i pobieraja oplate w wysokosci chyba 50 zl.

xxOlOxx1234
xxOlOxx1234
  10 lutego 2012
MichaU
MichaU: czytakem gdzies ze polscy operatrorzy walcza z nieuczciwymi klientami ktorzy ledwo co kupili starter i przenosza numery zeby miec znizli czy tam tansze rozmowy i pobieraja oplate w wysokosci chyba 50 zl.


Kurcze to kiepsko ;/ A można jakoś przez internet rejestracji dokonać?
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  11 lutego 2012
MichaU
MichaU: czytakem gdzies ze polscy operatrorzy walcza z nieuczciwymi klientami ktorzy ledwo co kupili starter i przenosza numery zeby miec znizli czy tam tansze rozmowy i pobieraja oplate w wysokosci chyba 50 zl.

Ciekawe...ja 2 tygodnie temu poszedłem do salonu T-Mobile po numer i telefon...w Plusie miałem koniec i marną ofertę, która by mnie zatrzymała w tej sieci. Tam mi powiedzieli, że biorąc nowy numer nie obowiązuje mnie zniżka na abonament przez 3 miesiące...dotyczy to tylko sytuacji, gdzie jest przenoszony numer. Poszedłem więc do Plusa, kupiłem starter za 3zł rejestrując go od razu i wróciłem do punktu T-Mobile z kartą rejestracyjną przenosząc ów numer i zyskując tym samym zniżkę abo na 3 m-ce 50 procent :)
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  11 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: urcze to kiepsko ;/ A można jakoś przez internet rejestracji dokonać?

Idz do dowolnego punktu Plusa rejestrując numer i nie powinno być problemu przy przenoszeniu:) W żadnym regulaminie nie jest ściśle określony staż, jaki winien posiadać abonent u obecnego operatora przy przenoszeniu numeru do innej sieci.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  11 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie jezeli kupie starter w salonie Play, to mogę u nich od razu sobie zarejestrować za ich pośrednictwem? Jesli tak to czy to płatne?

Rejestracja jest bezpłatna.
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  11 lutego 2012
MichaU
MichaU: czytakem gdzies ze polscy operatrorzy walcza z nieuczciwymi klientami ktorzy ledwo co kupili starter i przenosza numery zeby miec znizli czy tam tansze rozmowy i pobieraja oplate w wysokosci chyba 50 zl.

Przenosiłem 2 tygodnie temu i żadnej opłaty za przeniesienie nie mam.
P.s. Brakuje mi w tym momencie opcji edycji posta ;)
SaskeKun
SaskeKun
  11 lutego 2012

a czemu chcesz podpisać nową umowę tylko na dowód?

SaskeKun
SaskeKun
  11 lutego 2012

jeśli dla tego iż nie masz zaświadczeń o dochodach itp to takowe przeniesienie numeru nic ci nie da. w salonie tylko tak mówią że w taki sposób się da a tak na prawdę to gówno prawda. sam tak chciałem zrobić no i nie dało rady. dopiero jak wziąłem neta w TP na siebie i miałem rachunek do okazania jako jeden z wielu zaświadczeń jakie można złożyć do podpisania umowy dało radę.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
tomas
  11 lutego 2012

W moim przypadku kartę kredytową sobie zeskanowali.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.