XxXLukaszV
XxXLukaszV
  9 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam posiadam Laptopa Asus K50AB oprogramowanie w którym nim jest to Windows 7.... Od jakiegoś czasu mam problem z dźwiękiem bo jeśli podłączę głośniki zewnętrzne to głos jest a jeśli te głośniki odłączę to nie ma głosu... Patrzyłem w ustawienia dźwięku i wygląda na to że niby wszystko jest OK a jednak głosu nie mam... Może mógł by mi ktoś pomóc dać jakieś wskazówki co mam robić bo ja jestem trochę ciemny w tych sprawach.... Za pomoc z góry wielkie dzięki :)

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam posiadam Laptopa Asus K50AB oprogramowanie w którym nim jest to Windows 7.... Od jakiegoś czasu mam problem z dźwiękiem bo jeśli podłączę głośniki zewnętrzne to głos jest a jeśli te głośniki odłączę to nie ma głosu... Patrzyłem w ustawienia dźwięku i wygląda na to że niby wszystko jest OK a jednak głosu nie mam... Może mógł by mi ktoś pomóc dać jakieś wskazówki co mam robić bo ja jestem trochę ciemny w tych sprawach.... Za pomoc z góry wielkie dzięki :)

Może masz uszkodzone wejście? i cały czas widzi że głośniki są podłączone?
XxXLukaszV
XxXLukaszV
  9 lutego 2012

Też tak właśnie myślałem ale jak to mogę sam sprawdzić....?

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak właśnie myślałem ale jak to mogę sam sprawdzić....?

Nie mam pomysłu szczerze.. patrzyłeś za sterownikami na stronie producenta? Może tam będzie opcja ręcznego przełączania wyjścia.

Poza tym.. u mnie w fonie czasem też się dzieje że nie zauważa że odłączyłem słuchawki.. wtedy wyciągam słuchawki tak pod kątem (nie na prosto tylko tak żeby bolec był krzywo w gnieździe podczas wyciągania - dotykał ścianki) i telefon zaczyna reagować ;) spróbuj :)
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  10 lutego 2012

sterowniki,wejscie przeczysc,idz do servisu

MichaU
MichaU
  10 lutego 2012

wg tego co podaje google on fabrycznie jest na viscie, wiec skoro zmieniales system warto poszukac sterow na 7 emke

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.