SaskeKun
SaskeKun
  8 lutego 2012 (pierwszy post)

Witam.

Mam problem ze swoim telefonikiem (Nokia 5800) a konkretnie kiedy daj my na to chcę skorzystać z telefonu i chcę go odblokować za pomocą przycisku nawigacyjnego a nie suwaka na wyświetlaczu pojawiają się paski i mimo to telefon dalej zachowuję się jak by nigdy nic. Można śmigać po menu tylko po prostu nic praktycznie nie widać a najdziwniejsze jest to iż kiedy zablokuje i odblokuje telefon za pomocą suwaka blokady wszystko wraca do normy. Wgrywałem kilku krotnie nowego softa i nie przyniosło to żadnych rezultatów dla tego też tym samym chciał bym poradzić się was, może ktoś wie co jest przyczyną takowego błędu.

Pozdrawiam

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 lutego 2012
SaskeKun
SaskeKun:

może uszkodzenie w elektronice?
niedzielaxxx2
Posty: 51 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
niedzielaxxx2
  9 lutego 2012

Mam ten tel. od 3 lat i powiem Ci że z czasem zaczyna szwankować w nim wszystko;p Raz działa a raz nie. Raz możesz zrobić wszystko a raz nic. Czasami się nie da na nim pisać bo wyświetlacz się zrobił strasznie beznadziejny. Nie jest tak czuły jak na początku i ogólnie zamula. Wiesza się, po prosty cuda:D Ale nadal go mam lecz nie raz napsuł mi nerwów :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.