Hendrixman
Hendrixman
  26 stycznia 2012 (pierwszy post)

witam mam pytanko jak w miare prosty sposob oddzielic sciezke dzwiekowa od filmu? dzieki z gory za pomoc

Jacek80
Jacek80
  26 stycznia 2012

za pomocą konwerterów programowych np Total Video Converter

Patrishia
Patrishia
  30 stycznia 2012

Podepnę się.

A jest sposób na wtopione napisy w film?

Jacek80
Jacek80
  30 stycznia 2012
Patrishia
Patrishia: Podepnę się. A jest sposób na wtopione napisy w film?

Ale co chcesz zrobić z tymi napisami... Usunąć je z filmu, czy zrzucić do pliku?
Z tym drugim nie ma szans, a usunąć je możesz tylko przez obcięcie kadru filmu o wysokość napisów, co za tym idzie, stracisz sporo szczegółów
reiu
Posty: 1449 (po ~301 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
reiu
  30 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja bym dodał od siebie programik Virtual Dub, swojego czasu sam nim wyciągałem audio z filmów (bodajże zapisuje do formatu wav)
Patrishia
Patrishia
  31 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrishia:Podepnę się. A jest sposób na wtopione napisy w film? Ale co chcesz zrobić z tymi napisami... Usunąć je z filmu, czy zrzucić do pliku? Z tym drugim nie ma szans, a usunąć je możesz tylko przez obcięcie kadru filmu o wysokość napisów, co za tym idzie, stracisz sporo szczegółów

To nie przejdzie, bo napisx były nie na tym czarnym fragmencie taśmy a na obrazie. Kwestia była się ich pozbycia, bo były po np węgiersku a ja chciałam polskie lub ang. ;-) Dzięki za odpowiedź.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  3 lutego 2012
Patrishia
Patrishia: To nie przejdzie, bo napisx były nie na tym czarnym fragmencie taśmy a na obrazie. Kwestia była się ich pozbycia, bo były po np węgiersku a ja chciałam polskie lub ang. Dzięki za odpowiedź.

programem do odtwarzania zmieniasz kolor napisów tak by skutecznie je przysłonić:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Patrishia
Patrishia
  4 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: programem do odtwarzania zmieniasz kolor napisów tak by skutecznie je przysłonić:)

W tym problem, że ten film akurat co mam na myśli nie miał tego fragmentu kliszy, bo był w innym formacie, co skutkowało tym, ze napisy były na filmie, na ruchomym obrazie. Nie da sie wiec zmienić napisów na odpowiedni kolor, chyba, że jest przeźroczysty. :ziober2:
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  4 lutego 2012
Patrishia
Patrishia: W tym problem, że ten film akurat co mam na myśli nie miał tego fragmentu kliszy, bo był w innym formacie, co skutkowało tym, ze napisy były na filmie, na ruchomym obrazie. Nie da sie wiec zmienić napisów na odpowiedni kolor, chyba, że jest przeźroczysty.

chcesz do obejrzenia czy do prezentacji?
bo chodziło mi o to zebyś ściągnęła pl napisy i zmieniła ich kolor w odtwarzaczu jak dobry kolor ustawisz nie przeszkadza w oglądaniu, poza tym na necie są normalne wersje:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Patrishia
Patrishia
  4 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chcesz do obejrzenia czy do prezentacji? bo chodziło mi o to zebyś ściągnęła pl napisy i zmieniła ich kolor w odtwarzaczu jak dobry kolor ustawisz nie przeszkadza w oglądaniu, poza tym na necie są normalne wersje:)

Oj, bo ja mialam Palacza Zwlok z jakimis dziwnymi napisami, nic nie czailam ani po czesku ani po tamtemu, a dosc trudno mi bylo zdobyc ten film, choc i tak juz stracilam, więc łotewa. Tak na przyszlosc bylam ciekawa. :-)
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  4 lutego 2012
Patrishia
Patrishia: Oj, bo ja mialam Palacza Zwlok z jakimis dziwnymi napisami, nic nie czailam ani po czesku ani po tamtemu, a dosc trudno mi bylo zdobyc ten film, choc i tak juz stracilam, więc łotewa. Tak na przyszlosc bylam ciekawa.

no to mówie szukasz napisów pl, a w takim bestplayer zmieniasz kolor napisów na czerwony i jest gitez

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.