theonlyyou
theonlyyou
  23 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam mam pytanie i prośbę więc przeczytajcie do końca i proszę o wyrozumiałość. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to serdecznie proszę o wiad. prywatną.
Wiecie może jak złamać hasło GG? Z tym ze chodzi mi o hasło do serwera a nie to co potem sobie ktoś zabezpieczy żeby inny użytkownik komputera mu nie zaglądał. Chce po prostu założyć na swoim komputerze GG innej osoby żeby tylko i wyłącznie 'podglądać' rozmowę z pewną 1 osobą (w zasadzie tylko po to żeby mi się archiwizowała) a potrzebne to jest mi to do dowodów podczas rozprawy sądowej... Miałam już co nie co nazbierane ale nadal mało a ta osoba zmieniła to hasło i niestety póki go nie złamie nie zdobędę nic :(

shinu
shinu
  23 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: hce po prostu założyć na swoim komputerze GG innej osoby żeby tylko i wyłącznie 'podglądać' rozmowę z pewną 1 osobą (w zasadzie tylko po to żeby mi się archiwizowała)


Ale wiesz o tym, ze gg mozebyc włączone tylko na jednym komputerze? i tylko na komputerze na ktorym sie rozmawia za zapisywane wiadomosci. Wiec nie sciemniaj:)
Druga sprawa, ze za obchodzenie zabezpieczen elektronicznych jest kara do 2 lat pozbawienia wolnosci.
theonlyyou
theonlyyou
  23 stycznia 2012

no wlasnie ze moze byc wlaczone na np 2 ;] bo tak wlasnie mialam i co ta osoba pisala z inna ja mialam na bierzaco u siebie tez pod warunkiem ze tez mialam 'dosteony' lub 'niewidoczny'. i tak oto na rozprawe alimentacyjna oraz ograniczenie praw do dziecka mam dowody ze ta osoba bierze narkotyki i pije bo pisala sobie z kol o tym ;]

shinu
shinu
  23 stycznia 2012

co by nie bylo, jedyna mozliwosc na zlamanie hasla to brute force. haslo jest na serwerze gg, ktore jest zabezpieczone lepiej niz mogloby sie wydawac.

Jacek80
Jacek80
  23 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce po prostu założyć na swoim komputerze GG innej osoby żeby tylko i wyłącznie 'podglądać' rozmowę z pewną 1 osobą

tylko, że przy multilogowaniu właściwy user dostaja komunikat, że nastąpiło zalogowanie z innego miejsca. Poza tym jeżeli będzie on offline, Ty przechwycisz wiadomość, a nie będziesz podglądać
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebne to jest mi to do dowodów podczas rozprawy sądowej

a który sąd uzna Ci dowody zebrane w nielegalny sposób? Jeszcze Ty dostaniesz "czape"
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  23 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ze gg mozebyc włączone tylko na jednym komputerze?

kłamstwo. Multilogowanie jest już od roku.
theonlyyou
theonlyyou
  30 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: theonlyyou: potrzebne to jest mi to do dowodów podczas rozprawy sądowej a który sąd uzna Ci dowody zebrane w nielegalny sposób? Jeszcze Ty dostaniesz "czape"

rownie dobrze wtedy moge powiedziec ze bylam u tej osoby, miala wlaczone gg i skopiowalam to gdy ta osoba wyszla z pokoju (zapisalam). Byc moze dostane 'czape', zwroci uwage na to ze to jest nielegalne, powie ze nie przyjmuje dowodu ale zawsze jednak bedzie o tym pamietac bo to przeczyta a jest tam duzo fajnych informacji i mimo ze sąd niby nie wezmie ich pod uwage to jednak bedzie widzial co nie co i zawsze to bedzie jednak w jakis sposob wziete pod uwage
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.