eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  20 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam, czy warto dzis kupic iPhona czy poczekać na nowego 5?

Jacek80
Jacek80
  20 stycznia 2012

a za ile? bo wg mnie nie warto, za jego cenę można kupić coś lepszego

eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  20 stycznia 2012

przebywam za granica wiec okolo 620€.. Widzialem SE ARC S dobry tez jest tylko nie pamietam cdny

MichaU
MichaU
  20 stycznia 2012

szczerze to powiem tak. moja dziewczyna ma 4s a ja natomiast lumie 800. sprawa wyglada nastepujaco, na 4s bankowo znajdziesz wiecej aplikacji przynajmniej na chwile obecna, w 4s bateria potrzyma tez odrobine dluzej choc nie zawsze, wyswietlacz jesli chodzi o kolory itp - nokia kladzie appla na lopatki bez 2 zdan ( wiem wiem rozdzielczosc w 4s jest wieksza ale nie w takim stopniu ze widac to przy normanym uzytkowaniu, jesli w ogole) apple wygrywa pod wzgledem dupereli robionych pod ich sprzet (radia ze stacjami dokujacymi itp itd) obydwa telefony sa "w jednym kawalku" tj nie ma mozliwosci wyciagniecia baterii. zalezy do czego ma ci ten telefon sluzyc, bo osobiscie jesli chodzi np o sluchanie mp3 to apple tez wygrywa, jesli mowa o nawigacji to nokia nie ma sobie rownych, generalnie to i 4s i lumia to dobre telefony, niby podobne a z drugiej strony calkiem inne. osobiscie nie kupilbym za ta cene ani lumii ani 4s jesli jestes poza granicami to zastanow sie lepiej nad jakims kontraktem bo wg mnie 450-620 euro to troche za duzo jak na taka zabawke ;) chyba ze faktycznie nie masz co z pieniedzmi robic to droga wolna.

eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  20 stycznia 2012

aha, super wielkie dzieki za rade ;p.

dzis akurat ogladalem pare modeli HTC, Nokie i Samsngi.. i jeden samsung mi sie spodobal ale troche za duzy jest, bym musial go w plecaku nosic ;p

telefonu akurat chce uzywac bardzej do fotografi i muzyki ;)

whitestok
whitestok
  20 stycznia 2012
eGor
eGor: telefonu akurat chce uzywac bardzej do fotografi i muzyki ;)

mysle ze warto wziąć 4S, brat ma i nie narzeka, spędza przy nim całe dni :) kupił w sklepie Apple więc fabrycznie bez simlocka,
eGor
Posty: 124 (po ~229 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
eGor
  21 stycznia 2012

No ja tez jak bym kupował to tylko w macline ;)

MichaU
MichaU
  22 stycznia 2012

w apple store jest tanszy niz w sklepach posredniczacych w uk przykladowo carphone warehouse albo phones 4 you. tam sa na karte za 650 funtow i chyba z simem a w apple store byly w tym samym czasie za 500

whitestok
whitestok
  24 stycznia 2012
MichaU
MichaU: carphone warehouse albo phones 4 you

nigdy bym tam nic nawet nie kupił :D ogólnie w UK jest masa tego typu pośredniczących sklepów i trochę mnie to wkur...

a co do Nokii Lumia to iPhone 4S ma dużo większą paletę kolorów :) w Nokii niestety Windows Phone 7 ogranicza ilość kolorów tak samo jak to miało miejsce w starszych mobilnych systemach operacyjnych od Microsoft.
MichaU
MichaU
  26 stycznia 2012

przeciez mam oba w rece i widze ze zywsze kolory ma lumia :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.