Bittix
Bittix
  15 stycznia 2012 (pierwszy post)

Wiem że jest dział Fotografia.Ale ja chce napisać tutaj bo tam mało osób ostatnio bywa.Jaki do 300zł polecicie aparat z nagrywaniem hd?
Czy olympus VG-120 to dobry model?

Shaitan
Shaitan
  15 stycznia 2012

Za 300zł nie kupisz dobrego aparatu, a co tu mówić o filmach HD. Miałem w ręku niejeden średniej klasy aparat z taką możliwością, to obraz był albo masakrycznie pikselowaty, albo zaszumiony, albo autofocus nie nadążał więc wychodziła totalna kupa a nie film.

Jacek80
Jacek80
  15 stycznia 2012
Bittix
Bittix: Czy olympus VG-120 to dobry model?

chociaz zdjęcia robi, to wg mnie są one kiepskie
http://www.pbase.com/cameras/olympus/vg_120
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012

Jak dla mnie coraz trudniej o dobre kompakty bo upychają coraz więcej mpx nawet w te większe modele a wtedy przecież leci łeb na szyje jakość i możliwości optyki. dziś chyba jedynie co sensownie wygląda to nexy i peny:and: niestety cena dla wielu zaporowa. bo jak kompakt 16mpx i matryca 1\2,8' może zrobić sensowe zdęcie:and:
Jak dla mnie jakość filmów i zdjęc z nowego aparatu za tę cene jest podobna do tych jakie robi kalkulator albo lodówka

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Bittix
Bittix
  15 stycznia 2012

Filmów nie muszę mieć mega,wystarczy by pod sceną jak gra kapela dało sie w miare skrecic głos by nie harczało.Zdjęcia nie musza być jakieś wygórowane ale żeby były w miare to co polecicie tak w ogóle?
Coś nie drogiego a w miare dobrego do domowego użytkowania.Mam narazie Samsung Digimax s5000.

Shaitan
Shaitan
  15 stycznia 2012
Bittix
Bittix: Filmów nie muszę mieć mega,wystarczy by pod sceną jak gra kapela dało sie w miare skrecic głos by nie harczało

To tym bardziej zapomnij o tanich aparatach, nawet drogie modele mają z tym problem, dopiero kamery HD (ale też nie tanie) mają dobrej jakości mikrofon który może się dostosować do takiego natężenia dźwięku.
ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  15 stycznia 2012
Bittix
Bittix: Filmów nie muszę mieć mega,wystarczy by pod sceną jak gra kapela dało sie w miare skrecic głos by nie harczało.

filmy na aparacie za 300 zł będą wyglądały jak nagrywane kalkulatorem:Tak:

Bittix
Bittix: Zdjęcia nie musza być jakieś wygórowane ale żeby były w miare

W miarę to kwesia gustu:)

Bittix
Bittix: Filmów nie muszę mieć mega,wystarczy by pod sceną jak gra kapela dało sie w miare skrecic głos by nie harczało

Dodaj 1 przed tą trójką to może znajdziesz sprzęt

Shaitan
Shaitan: To tym bardziej zapomnij o tanich aparatach, nawet drogie modele mają z tym problem, dopiero kamery HD (ale też nie tanie) mają dobrej jakości mikrofon który może się dostosować do takiego natężenia dźwięku.
Fakt:) choć prędzej bym widział dobrej jakości mikrofon wytłumiający podłączony do sprzętu nagrywającego + coś do nagrywania obrazu i potem łączenie tego programami, choć czasochłonne może być tańsze:woot:

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.